Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan találhatnék ilyen...

Hogyan találhatnék ilyen ismerősöket/barátokat?

Figyelt kérdés

Gimis koromban rengeteget nevettem, de most, hogy egyetemre járok, új város, új suli, teljesen új emberek, nincs olyan társaság, akivel úgy igazán jól érezném magam, már ha csak egy embert is találnék, akivel napi szinten lehet marháskodni, (fogyatékoskodni), poénkodni, már annak nagyon örülnék.

De az ilyet hogy lehet keresni? Elvégre nem mehetek oda a suliban emberekhez, hogy „Szia! Mennyire lehet veled jól marháskodni?” Megtervezni sem nagyon lehet, az ilyen „magamfajták” csak úgy megtalálják egymást, de most valamiért nem működik ez a tudatalatti dolog :(

Nekem pedig annyira hiányzik az ilyen fajta társaság. Régi sulimban mi voltunk a „nevető-klikk” az osztályban, akik minden és mindenkin csak röhögtek, és bolondnak néztek ugyan, de pont leszɑrtuk, mert mi igenis bulit csináltunk a suliból minden nap, és kʊrvɑ jól éreztük magunkat! :D És ez az, ami igazán hiányzik nekem, de nagyon. :(

Itt az egyetemen mindenki annyira komoly!

Plusz az a baj, hogy vannak tök jó fej emberek, akikkel találkoztam eddig, de ők más szakokon vannak, és így alig találkozunk.


18F/ELTE



2014. jan. 12. 23:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd összerázódtok. Járj el csapatépítésekre, ott alakulnak ki az ilyen magok. Persze lehet ez ilyen komolykodós csoport, akkor pedig járj össze a régi bandával, vagy szokj hozzá, hogy felnőttél.
2014. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a bajom az egyetemen, hogy nem találtam magamfajtákat. Ha koliban laksz, esetleg próbálkozz ott, hátha. Így legalább sulin kívül együtt lóghatsz velük.
2014. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
jelenleg én is ilyen vagyok csak csajban és fiatalabban. 4-be járhattam amikor az első legjobb barátaimmal összejöttem addig teljesen egyedül voltam, mindig. Most így pár év elteltével én vagyok az osztály hülyéje akit kevesen utálnak...vagyis én úgy tudom h nem utálnak :P A lényeg az, hogy hülyíts meg másokat (persze nem rossz értelemben) én is ezt tettem a barátaimmal pedig eléggé fapofák voltak :)
2014. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jó lenne, meg én próbálkozom, mert van egy csaj, akiben benne van, ÉRZEM benne a lehetőséget, de elzárkózik előlem... :(


Koliban nincs akkora nagy közösségi élet, meg ismerkedés, megvannak a kis csoportok :/

2014. jan. 13. 22:48
 5/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló!

szokjak hozzá, hogy felnőttem? :/

Ha felnőtté válni azt jelenti, hogy mostantól komolynak kell lennem, akkor tudod kinek kell a felnövés :D

Nem tudom elképzelni az életem nevetés és humor nélkül :D

2014. jan. 13. 22:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Igazad van, humor nélkül unalmas az élet!

Minden nap számtalan alkalom nyílik a helyzet-humorra.

Süssél el egy-egy odaillő poénos beszólást ennek is, annak is, így kiderül, ki megy bele szívesen a játékba, mert őt is szórakoztatja. Szánj rá időt.

A régi társaságodat is az idő, a sok közös élmény tartotta össze.

2014. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Jobban belegondolva, ezt csinálom nap, mint nap :O (észre sem vettem, csak most, hogy így visszaemlékeztem)

De nem igazán találok olyan személyt, akivel „megütnénk a közös humorhangot” :(

2014. jan. 13. 23:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Türelem, rozsdát terem! :-)
2014. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Várok...

[link]

2014. jan. 14. 00:02
 10/13 anonim válasza:
Nem hiszem el hogy kiloban nem találsz
2014. jan. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!