Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ezen az oldalon sok magányos...

Ezen az oldalon sok magányos ember van, de a való életben miért nem látok soha egyet se?

Figyelt kérdés

Jártam iskolában, jártam már sok helyen, mégis mindenkinek megvolt a társasága, akin először úgy láttam, hogy ő talán magányosabb, arról is kiderült idővel, hogy neki is megvan a maga társasága. Egy embert se láttam még, aki magányos és esetleg még depressziós is lenne emiatt.

Miért csak ezen az oldalon vannak ilyenek, való életben miért nem lehet találni, hogy esetleg még barátkozhassak is velük?


2015. aug. 25. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy is magányos valaki, hogy emberek veszik körül.
2015. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az azért kevésbé magányos nálam mondjuk, nekem napok telnek úgy el, hogy hiába szeretnék, nem kommunikálhatok senkivel, mert senki se hajlandó velem
2015. aug. 25. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert aki magányos és nem tud mástól segítséget kérni, abban bízik, hogy itt, interneten keresztül valaki tud tanácsot adni a problémára.
2015. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
A magányosok otthon ülnek, ezért nem találkozol velük a való életben.
2015. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:

Mert kevésbé járkálnak ki. Plusz ez nincs ráírva az emberre.

Miért ilyen embereket keresel?

2015. aug. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igen, én is otthon ülök. és ha társaságban kell lennem, akkor meg kedves vagyok mindekivel(ha egyáltalán megesik hogy valakivel szót váltok), és senki sem gondolja hogy valójában magányos vagyok :)
2015. aug. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Magányos vagyok. Hol találkozhatnál velem? Reggel elmegyek dolgozni, aztán bent ülök az irodában, utána irány haza, max boltba megyek. Miután hazaértem, akkor pedig otthon döglök.


Egy embert nem ismerek szinte a városban, ahol perpillanat lakom.

2015. aug. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan igazatok van én aszthittem csak kevesen vannak úgy mint én de látom vannak páran, akik mindenkivel kedvesek, van baráti társaságuk, de a sulin kívűl általában mindenki szarik rá, és otthon ül és nem tehet semmit mert mégis mit tenne egyedül....
2015. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 14/l
2015. aug. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem ez volt mindig, suli, haza, gép, ennyi. Hová? Kivel? Kedv nuku.


2 dolog miatt, egyrészt tényleg otthon ülnek a földalatti betonbunkerükben, másrészt a "magunkfajták" mintha láthatatlanok lennének a többi ember számára, wallflower a helyes kifejezés. De mi sokszor poénkodtunk osztálytársammal anno, hogy én mindig "stealthben" vagyok. :')


De szerintem szimplán nem volt szerencséd, engem 4 évig láthattál volna szünetekben, az iskolában.

20f

2015. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!