Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az animések között...

Miért van az animések között annyi magányos és szerencsétlen ember?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Én is az vagyok. Azért van ez így, mert a mai hülyék (finoman szólva) őket nézik hülyének. Én hamarosan Japánba költözök. Én nyerek! :D
2015. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez pont fordítva működik, mint ahogy azt a tipikus népszerű extrovertált bunkók gondolják. Az ő szemükben, ha kocka, animés stb. vagy, akkor egy begubózatt no life valaki vagy, ezért ki kell közösíteni. A probléma pont fordított, azért lesz valaki kocka/animés mert kiközösíti a korosztálya például, mert intelligensebb, mint az átlag, vagy furább, kicsit más. Na az ember ilyenkor lesz kocka, mert belemenekül a fantáziavilágokba, amit az anime, a szerepjátékok, vagy egy jó könyv nyújthat.
2015. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
De én szeretek otaku lenni. Mert nem vagyok olyan mint a sok bunkó ember aki utálja azt aki más! E mellett csinos vagyok, jófej, kedves és humoros, de nem vagyok népszerű. Mert otaku vagyok. De ez nem baj!
2015. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Ki mit néz ehhez nincs köze max valaki túlzásba esik ideje nem lesz semmire ismerkedni... Szűlői nevelés kérdése is nem elhanyagoljuk a gyerekünket stb... Emberek furán is néznek akire tudják Animés kiközösítik utálatnak örvend stbb... Ez azért van mert még nem elterjedt annyira itt tök normális szórakozás lenne hobbi ez is mintha shrek-et jégkorszakot Rio-t néznénk... Éden hotel stb nél több az ilyen...
2015. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Kinu-chan, nekem is hasonló terveim vannak! :) Egyetértek a 2. válaszolóval is. Teljesen igaza van. Bár én inkább abban a helyzetben vagyok, hogy nem közösítenek ki, mert vannak más otakuk is az osztályban. Én inkább nem barátkozok velük, mert ők már a kevésbé értelmesek csoportjába tartoznak. Már a nulla logikájuk és az, hogy hülyeségeket kérdeznek is felbosszant. Ráadásul mindig nyomján a napi bölcsességeket, amik szerintük rájuk illik, de nem. Aki Facebookozik, tudja miről beszélek. :D Kinu-chan, nincs kedved beszélgetni? :)
2015. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van hát! :)
2015. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert hány éves Kinu-chan? És ugye lány?
2015. ápr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 MöjMöj válasza:
67%

Lehet azért utálnak mert akkora szerénység szorult beléd mint három atombombába.


Üdv: egy ember aki szereti az animéket és nem Otaku, de szerény és még sem utálják. Hatalmas elálló fülekkel és 3 foggal. <3

2015. ápr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Lány vagyok és nem árulom el a korom.
2015. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Semmi baj, nem kell eláruni a korod. Már utánanéztem.
2015. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!