Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak már nem akarok...

Mit csináljak már nem akarok élni. Nem kellek a nőknek. Hiába próbálkoztam. Egyedül nagyon szar! Lehet hogy fel kéne adnom az életet? Így el viselhetetlen minden napom.26f

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy.. nem kéne.. Egy kicsit lazíts, azzal foglalkozz amit szeretsz, azt a zenét hallgasd, sétálj a természetben egyedül. Egyszer csak észreveszed, milyen sokan vagyunk egyedül. Meg azt is, hogy vannak nem kihívó külsejű, elbújós, félénk lányok, akik várják, hogy megtalálják őket...
2015. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt szerencsém senkihez.Szerintem már nem is lesz.Lehet hogy nekem már túl késö?
2015. aug. 31. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
nem, nagyon fiatal vagy.. Talán a szerencsénél több kell - a te nyugodt figyelmed kell és az végtelenül több. Most először le kell nyugodni a lelkednek, tedd azt, amit javasoltam, és figyelj
2015. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hány é vig kell még akkor szenvednem?Én azt nem bírnám már ki.
2015. aug. 31. 10:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egymagadban nem tudsz kiegyensúlyozott és boldog lenni, mással sem fogsz tudni! Mert akkor a másikat mankónak fogod használni és függőségi viszonyba kerülsz vele ami egy párkapcsolatot megmérgez hosszú távon.


Törekedj arra hogy a saját boldogságodat ne tedd függővé egy másik személytől főleg ha az még nincs is az életedben. És akkor egyből hamarabb rád akadnak a lányok is.

2015. aug. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem, ezek a válaszok...

Persze, olyan könnyű boldognak lenni úgy, nincs senkije, akiért felkelhetne minden nap, akit szerethetne és aki viszonozza, nem él szexuális életet, stb.


Próbálkozhatsz még a külsőd javításán mondjuk sporttal, új frizurával, öltözködési stílussal, belsőd tekintetében pedig légy nagyon kulturált, érdeklődő, tudj hozzászólni mindenhez, legyél érdekes társaság, tehát olvass és tájékozódj sokat.

2015. aug. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
"brühühü brühühü nézzetek rám, brühühühü jajj de szar , brühühü fel kéne adnom a z életet". Bocsi, de nemcsoda hogy senkinek nem kellesz. Egy teher vagy csak... Ki szeretne szerinted egy olyan kapcsolatba élni ahol az egyik fél nem más mint egy feles teher? Embereld már meg magad...
2015. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!