Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül maradhatok éjszakára?

Egyedül maradhatok éjszakára?

Figyelt kérdés
14 éves múltam és lány vagyok. édesapám 5-12 napokra jár külföldre dolgozni és a nagymamámnál kell "laknom" amíg ő nincs itthon. ez nekem nem túl jó : sokszor unatkozom nem tudok kommunikálni barátaimmal sőt apukámmal sem mert nincsen internet, tv csatorna is csak pár.ráadásul állandóan szapulja anyukám(ék)at.volt már róla szó mert (elfogulaltlanul) felelősségteljes vagyok és megbízható,tudok magamról gondoskodni.szeretnék otthon maradni de akkor egyedül leszek. nekem ez nem lenne baj. hány éves kortól lehet?

2015. szept. 1. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
7%

tuti nem hagynék egyedül senkit. Kifigyelhetnek és simán letepernek, ha betörnek.


Köttettessetek be netet inkább mamához...

2015. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem maradhatsz 1-2 estétre de én azt ajánlom h páróránként például reggel délben este telefonálj a nagymamádnak vagy valakinek h minden rendben van és hogy jól vagy :)
2015. szept. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát igazából kb 14:00 ig suliban vagyok utána a mamámhoz megyek enni. aztán kb 7 óráig este edzésen vagyok szoval csak aludni mennék haza meg max 2 órát lennék egyedül de persze az is számít...
2015. szept. 1. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
#1 ugye csak viccelsz?
2015. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem is esélytelen mert egy lakótelepen lakok egy kis városban szóval.. nem is azzal van baj csak az érdekelne hogy 14 évesen maradhatok-e vagy nem? nem szeretnék "ügyet" belőle vagy gyámügyet ilyesmi. csak hogy jogilag lehet-e
2015. szept. 1. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem 14 évesen már hagytak otthon egyedül 1-2 éjszakára, pedig mi kertes házban lakunk. Persze sűrűn kellett helyzetjelentést adnom telefonon, hogy minden rendben, de nem volt gond :)

Na jó, mondjuk én fiú vagyok :D

2015. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy erre létezik törvény. Engem 6 évesen is hagytak egyedül otthon, mégsem történt velem semmi. Aludtam, azt' kész. 14 évesen simán hagyhatnak téged egyedül otthon. Csak van annyi eszed, hogy nem gyújtod magadra a házat!
2015. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hmm. 16 vagyok pacsi. En 14 voltam amikor otthon mertem maradni eloszor. Aztan betortek a szomszedhoz. Azota gazpisztolyal alszok a parnam alatt. Hol laksz? Pm..
2015. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!