Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem miért nem keresnek a...

Engem miért nem keresnek a lányok?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó vagyok, nincsenek emiatt barátaim a suliban SEM és nem sokat beszélek (úgy ismertek meg az iskolában hogy én nem beszélek sokat és ha valamibe bele szeretnék szólni akkor egyből az van hogy téged meg ki kérdezett? Pl: Osztálytársaim).

Máshová nem járok sulin kívül.


Azt látom hogy ők szünetekben elvannak egy csomó lánnyal, de én meg csak egyedül állok az ablaknál.


Szőke, kékszemű fiú vagyok és állítólag ezt szeretik a lányok... De akkor rám miért nem figyel egy lány sem ? Ezekszerint csúnya vagyok?

Még meg sem néznek... Ha meg igen azt hiszem hogy valamit néz rajtam.

Pedig nem nézek úgy mint valami depis. (remélem)


Ma irígykedve hallgattam és néztem 5 lányt a vonaton ahogy az egyik kinéz az ablakon és megszólal: De jól néz ki az a fiú.

Nekem sosem mondtak ilyet.


Mit tehetek hogy rám is figyeljenek? (jó értelemben.)

16/f


2015. szept. 3. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert ilyen besült gyerek vagy.
2015. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom de benned van a hiba,ha meg csak barátaid sincs!!te vagy zarkozot es "dilajnak?tunhetsz ugy ezzel a viselkedesedel.
2015. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mit vársz? Te csak állsz az ablaknál, a lányok meg majd odamennek udvarolni neked?

Ha már mindenki ilyennek ismer, elég nehéz változni a szemükben, mindig eszükbe fog jutni az a gyerek aki alig szólalt meg. Nyugodtan kimondhatod a véleményed. Ezt a ki kérdezettet vedd biztatásnak.


Talán furcsa, de akik ismerkednek azok nagyrészt nem suliba teszik. Persze lehet találkoznak valamelyik évfolyamtársukkal egy házibuliban, de az osztályon belüli kapcsolat úgy átlagosan 1 pár.


Más egy magas sportos kékszemű fiú és más egy alacsony, vékony testalkatú.

2015. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg hozzátenném az előző valaszolokhoz, hogy attol, hogy szőke hajú, kel szemű srac vagy nem biztos, hogy tetszel mindenkinek

Az arca mindenkinek mas, hiába van valakinek kék szeme es szőke haja, attol meg lehet, hogy az arca nem tetszik a lányoknak :/

2015. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szőke, kék szemű, fehér lovo jövő fiút szeretik hanem a magabiztos férfit. Legyél magabiztos és csak úgy menni fognak rád a csajok.
2015. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor biztos vagyok benne hogy csúnya vagyok mivel egy jóképű visszahúzódó fiúnak is van barátnője.

Meg mit érek azzal hogy ha magabiztos lennék hogy ha nem előnyös a külsőm?

Akkor meg beállítanának engem "nagyképű a semmire" fiúnak.

2015. szept. 3. 19:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Küldj az arcodról egy képet és megmondom, hogy hogyan nézhetnél ki mégjobban. Ezenkívül: mi az hogy nem jársz el sehova? Én pl nem szeretek buliba járni vagy plázába ezért könyvtárba megyek, vagy keress egy sportot és űzd. Fuss vagy gördeszkázz, görkorizz stb stb.

Meg kell adni az esélyt hogy sulin kívül is ismerkedhess:)

Ha segítségre van szükséged írj

15/L

2015. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Latszik, hogy meg fiatal vagy. :)

Először is a sztereotípiákat erdemes figyelembe venni, de nem szabad "nekik élni". Utalok ezzel arra, hogy nekem pl a kreol bőrű, sotet haju-szemu feefiak a zsanereim, ám volt szőke kek szemu pasim is. Hogy miert? Mert a kisugarzasa annyira megfogott, hogy akkor ugy gondoltam, ő az igazi. A kulso csak egy plusz. Nektek, fiuknak sokkal fontosabb a kulso, mint a noknek, bar a tinikorosztalynak még a hormonok miatt sokkal fontosabb, mint majd erettebb korotokban. Szoval kulsore ne alapozz, csak ha felszines kapcsolatot akarsz.

Miert varsz arra, hogy a lanyok menjenek oda hozzad? Miert varsz a sult galambra? Egy visszahúzodo ember (ha fiu, ha lany) nem kell senkinek. Nem azert, mert kevesebb lenne a tobbi embernel, hanem mert eselyt sem ad arra, h masok megismerjék...

En is ilyen voltam. Csufoltak, keresztul neztek rajtam. Aztan a sarkamra álltam kozepsuliban. :) kinyilt a világ elottem. :)

Es hidd el. A belso sokkal fontosabb. Egy magabiztos (de nem masokat elnyomo) ferfi lehet kover, alacsony, malacorru stb... Akkor is lesz noje. ;)

Onnagaban az, h szoke vagy es kek szemu, az edes kevès. ;)

Nem egy ferfi ismerosom van, akinek 1ujjara jut 10 nő, pedig az átlagnál alacsonyabb vagy egyszerűen nem illik a mai sztereotipiakba

Talald meg a hangod, kisfiú, és ne panaszkodj. :)


Bocsi az irasert, telefonról vagyok.

2015. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tudsz, akkor változtass. Ha ilyen maradsz nem érsz el semmit, maximum a szerencsédben bízhatsz.


Tényleg próbálj kívül/belül megváltozni jó értelemben, és keresd a lehetőséget az ismerkedésre, kimozdulásra, társaságra.


De szerintem vannak dolgok amikkel ENNYIRE nem kell foglalkozni, például, ki milyennek lát, és mi tetszik neki rajtad/benned, bízd inkább ezt rájuk, te csak magaddal legyél megelégedve és kész.

Az irigységet pedig felejtsd el egy életre, ha jót akarsz magadnak.


Viszont ha nem vagy olyan szerencsés, hogy képes legyél erőt venni magadon, és csak küszködsz, vagy nagyon belezuhansz ezekbe a dolgokba és depizel, mérgelődsz, elégedetlenkedsz, stb. akkor nem árt tojni az egészre jó magasról, mert csak magadat szivatod ilyen esetben.


Bár idővel talán te is rájössz majd ezekre a dolgokra, én túl vagyok már mindezen sajnos.

20f


(Ja, és ne kérdezgesd, hogy hol lehet ismerkedni, stb. mert tudod te a választ mindenre, maximum magadat nem tudod rávenni egyikre sem...)

2015. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél beszélgetni írj :) 14/l
2015. szept. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!