Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt szegedi lányok,...

Vannak itt szegedi lányok, akik szintén barátnőket keresnek bulizás és szabadidőeltöltés céljából? 21/L

Figyelt kérdés
21 éves szegedi lány vagyok, még tanulok. 18 és 30 év közötti, inkább szingli barátnőket keresek, akik nem akarnak maguk mellé görcsösen pasit, azaz élvezik vagy szeretnél élvezni az életet barátnőkkel. Hétvégi bulizás, iszogatás koncert, mozi, színház, kávézás, nyáron fesztiválok..ezekehez szeretnék barátnőket. Azaz tipikus "csajos programokhoz" De nagyon kapható vagyok beszélgetésekre is némi bor vagy kávé mellett, Kedvesnek, értelmesnek és nem is csúnyának tartanak az emberek, szóval nincs semmilyen "defektem", jól kijövök az emberekkel. De a barátnők vagy kimentek külföldre, vagy pasijuk lett (és csak a pasival töltik minden idejüket kb.)vagy otthonülős típusok. A meglévő társaságok pedig túl zártak vagy összeszokottak ahhoz, hogy hozzájuk csatlakozzak. Biztos, hogy vagyunk még páa így..
2015. jan. 21. 13:10
 1/2 anonim válasza:
Helló. :D Érdekesnek tűnik a leírásod. Lány vagyok, az alsó limithez állok közel. Írhatsz, ha szeretnél.
2015. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nyugodtan irhatsz mert en is baratnot keresek akivel tudok menni bulizni :D
2015. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!