Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvesztett baráti kör? Nulla...

Elvesztett baráti kör? Nulla társasági élet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyakran unatkozom. Együtt élek a párommal, velünk van a tesója, és a tesója párja is. A párommal sehova nem megyünk együtt, ő néha a barátaival sörözik, nekem senkim nem maradt. Régebben többször elmentem, de azok, akikkel buliztam, szórakoztam, egy ideje nem keresnek. Legtöbbször takarítok, mosok, főzök, az interneten lógok, és unom. Jövő héten kezdem a sulit, mellette új munkahely, stb. Konkrétan itt, a jelenlegi lakhelyemen szeretnék társaságot szerezni, akikkel mászkálhatok, mert még egy barátnőm sincs. Aki van (egyetlen egy), messze lakik, ritkán találkozunk. Mit tegyek?


21L



2015. szept. 4. 12:05
 1/10 anonim válasza:
Hasonlo koru no vagyok, es hasonlo cipoben jarok en is. En ugy probalom megoldani, hogy valami hobbit keresek. Minidg is erdekelt a tanc, ezert bejelentkeztem nemreg egy Swinger klubba. Szombat este lesz az elso alkalom, hat kivancsi vagyok. Remelem ez segit!
2015. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A swinger klubok nem ilyen párcserés szexet nyomnak? :D nekem a suli lesz a hobbim, cukrászati tanulmányokat kezdek. Amúgy is gyakran vezetem le a feszkót sütikben. Festeni is szoktam, meg úgy kreatívkodni, de már az sem köt le. Nincs kihez szólnom, meg ilyenek.
2015. szept. 4. 12:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Szinten hasonlo koru, csak srac, es hasonlo a helyzet. En is jovo heten kezdem az egyetemet, es remelem, hogy javulni fog a szitu. Felvettem jopar uj targyat is, ahol lesznek ismeretlen emberek, meg focizni is fogok jarni :)
2015. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mai felgyorsult világ átka. Az emberek mindennel foglalkoznak, csak épp egymással nem. Pedig sztem nincs is jobb mint egy jó pohár vörösbor mellett beszélgetni az élet nagy dolgairól, vagy csak úgy dumálni valami tök jelentéktelen témáról, és közben jókat nevetni, ha találsz valakit, akivel így megtalálod a közös a hangot, onnantól a többi már nem számít, nem fogsz más társaságra vágyni. Ha van párod, és mégis magányos vagy, akkor valami nem stimmel.
2015. szept. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor vele vagyok, akkor nincs baj, de nem akarok mindg csak vele lenni. Vannak dolgok, amikről nem vele akarok beszélgetni, meg vannak dolgok, amiket az ő jelenlétében nem tehetek meg. (pl. nem lehetek gusztustalan:D) jót tenne a kapcsolatunknak, ha én is el tudnék menni, amikor ő is. Akkor nem érezném magam rosszul. Mondjuk azt se értem, engem miért nem hív soha sehova, de gondolom azért, mert addig is nélkülem tölthet időt. Én is szeretnék Nélküle, de nem unatkozva, szomorkodva. Ha vidámabb tudnék lenni, akkor ő is boldogabb lenne velem.
2015. szept. 4. 12:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Na és merre laksz? Enélkül nemigen fogunk jó ötleteket adni.
2015. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, a barátomon kívül senki nincs. Voltak barátaim, de valahogy mostanában szakadt meg a kapcsolatom mindenkivel..

19/L

2015. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pest megyében lakom.
2015. szept. 4. 19:03
 9/10 anonim ***** válasza:

hasonló, csak nekem barátom sincs... régóta. nagyon régóta. pár barátom van de valszeg el fogunk egymástól távolodni, én már érzem... mindenki máshova megy egyetemre.

pesti vagyok egyébként :)

20/L

2015. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen típusú lányok hogyan ismerkednek meg a barátaikkal? :D Pont ilyen csendesebb lányokat keresnék, de egyszerűen nem találok.
2015. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!