Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érzi még itt valaki magát...

Érzi még itt valaki magát magányosnak?

Figyelt kérdés

Évek óta nincs szerelem, barátok alig, akik vagy messze vannak vagy nem érnek rá velem foglalkozni, vagy szépen lassan távolodunk el egymástól...

L


2015. szept. 5. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen, én mondjuk amolyan magányos farkas típus vagyok, általában jól el tudom foglalni magam egyedül is, de néha azért érzem, hogy hiányzik valaki.

A mai modern felgyorsult világ átka, hogy a nagy rohanásban az emberek szép lassan elfeledkeznek egymásról. A legtöbben csak a pénzre, kocsira, lakásra, jó állásra, ilyesmikre hajtanak, és amíg ezeket hajszolják elfelejtenek élni. Nekem abból a szempontból szerencsém van, h anyagilag stabil lábakon állok, így nem azokat a dolgokat keresem, mint az átlagemberek, hanem inkább valami egész mást, élvezetet, boldogságot, hasznosabb célokat, valami értelmet az életembe, csak ebben a mai felszínes világban nem sok érdekeset találok, egyfajta gőgös közöny jellemző rám, és még egyenlőre nem találtam meg ami érdekel, az mindenesetre biztos, h rengeteget lendítene rajtam, ha találnék egy párt akivel egy hullámhosszon vagyunk.

2015. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 opened paradise ***** válasza:

Igen,néha...

Exem mellett eltűntek a haverok és azóta rendes kapcsolatra nem találtam olyat,akit szeretnék.

Hétvégénként érződik ez igazán :D

2015. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is annak érzem magam. A barátaimmal pont ez van, mint neked, és nem jó. Úgy vettem észre, hogy ezen az oldalon sokan vannak így. 21/f
2015. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen. Iskolaban még nem is, de most nyaron elegge. Nehany party meg ilyenek nem sokat tudnak segiteni.

F

2015. szept. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Így vagyok, mint te, nincs sok barátom, és akik vannak, messze laknak általában. :/

17/L

2015. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen. F34
2015. szept. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

"Évek óta nincs szerelem"


Ha visszavenél a külső igényeidből,átlagos pasiknak is adnál esélyt akkor már régen lenne..Lehet lepontozni..

2015. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, de már beletörődtem...
2015. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
7.: átlagosnak adok, rondának és butának nem.
2015. szept. 6. 18:57
 10/10 anonim ***** válasza:

" átlagosnak adok, rondának és butának nem."

Milyen egy felfújt hólyag vagy!

2015. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!