Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elutazzak egyedül Új-Zélandra?

Elutazzak egyedül Új-Zélandra?

Figyelt kérdés
Szeretnék elutazni Új-Zélandra, és társasággal akartam menni, de egyik ismerősömnek sincs pénze az útra. Akinek meg van, az meg nem akar odautazni, családtagjaimat is kérdeztem ,de őket nem érdekli. Szerintetek akkor vágjak bele egyedül?

2015. szept. 7. 11:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem írtad, hogy hány éves vagy?

Ha pl. 13 éves, akkor nyilván azt mondanám, hogy nem, ha 25, akkor meg azt, hogy igen. Már ha Neked megvan a pénzed rá...

2015. szept. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha felnőtt vagy, akkor igen, ha ez az álmod.

Esetleg kereshetsz partnereket, hátha van más is így, mint Te, hogy elmenne, de nincs kivel. Szervezett útban nem gondolkodtál? Akkor eleve adottak már az utitársak.

2015. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én legalábbis már foglalnám is le a repülőjegyet a helyedben. Mennyi időre mennél?
2015. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
20onéves vagyok, és 2 hétre mennék,szóval nem akadály, hogy egyedül menjek, csak gondoltam mint minden élmény ez is társasággal még jobb.
2015. szept. 7. 12:25
 5/20 anonim ***** válasza:
Hozz nekem szuvenírt. :3
2015. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Ha ez a vágyad, akkor bele kell vágni. Én is egyedül megyek, bár én dolgozni fogok, de persze körbe is szeretném járni.
2015. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nyugodtan utazz, nem fogod megbánni.


Viszont két hét nagyon kevés, hogy körülnézz, ha csak két heted van, akkor érdemesebb csak az egyik szigetet megnézni. 3 nap ideérni+jetlag+12 óra eltérés.


A Déli szigeten van a legtöbb természeti látványosság, eléggé eltér az Északi szigettől, ahol Wellington, Auckland van. A Délin van glecscer (Franz Josef), Fiordland, Queenstown, Milford Sound, Doubtful Sound, Dunedin, Kaikoura, Akaroa, tavak, stb. Az Északin inkább a városok érdekesek, de azért ott van Mt Ruapehu, Nemzeti parkok, Far North, Cape Reinga, stb.


Nagyok a távolságok, sok órát kell vezetni, de nagyon jó kaland és van rengeteg backpackers szállás, ahol rengeteg emberrel ismerkedhetsz meg, utazhatsz együtt akár.


[link] - itt sok kérdésre előre választ kapsz, érdemes áttanulmányozni


ha van konkrét kérdésed (helyszínekkel, utazással kapcsolatban) tedd fel itt bátran

2015. szept. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
KIWI :3
2015. szept. 8. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Elutazni ÚZ-ra jó ötlet. Elutazni ÚZ-ra két hétre nem túl értelmes ötlet.


Tudom, mit beszélek, idestova 6x jártam ott. Volt ugyan, hogy csak két hétig voltunk, de az azért volt, mert mi iskolába jártunk, és a családnak alkalmazkodnia kellett ehhez. Egyébként egy hónapnál kevesebb időre szerintem nem nagyon van értelme átmenni a Föld túloldalára. Drága is, messze is van. Ha már ott vagy, akkor szánj rá időt, nézz szét. Egyébként jó kis magyar közösség van arrafelé, asszem 3000 körüli a honfitársaink száma.

2015. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Ha valaki 2 hétre akar menni, menjen az is elég lehet, nekem 2 hét után már biztos nagy honvágyam lenne, amúgy valahol 2 és 3 hét között lehet érdemes.
2015. szept. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!