Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is voltatok hasonló helyzet...

Ti is voltatok hasonló helyzetben? Hogyan vészeltétek át?

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott,hogy alapból elég érzékeny személyiség vagyok,sok mindent magamra veszek. Viszont nem mutatom ha bánt valami,mert nyávogós meg cseppet sem vagyok utálom ha sajnálnak. Ehelyett minden este csak sírok,mert rohadtul egyedül érzem magam. Hozzá kell tennem sok barátom van,azonban nem ismernek ők sem igazán,nehezen nyílok meg csak a felszínesebb énemet mutatom,ők azt szeretik. Én meg közben úgy érzem az életben nem lesz olyan személy a világon,aki megértene és pontosan olyan lenne mint én. Egyszerűen csak vágyom valakire(lehet az barát,vagy szerelmi téren is) aki támogat,hasonlít rám,egy biztos pont. De úgy érzem sosem találok ilyen személyt,mert egyre jobban egyedül érzem magam. És ne mondjátok,hogy ismerkedjek mert rengeteg embert ismerek és érdekes még senkiben nem találtam meg azt a valakit,aki mellett nem érezném magam egyedül(nem internetre gondolok,hanem élőben neten nem szeretek barátkozni).

2015. szept. 7. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Én voltam hasonlóan. Nekem a zene és az anime nézés volt ami segített. Egy idő után lettek hozzám hasonló barátaim és azóta is happy van :D

Próbáld a kedvenc dolgaidat csinálni, vagy valami új hobbit kezdeni. Találj valamit amivel lekötheted magad. Ha nem fogsz ennyire rágörcsölni, észre sem veszed és találsz olyat akit keresel :D

2015. szept. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látod,ebben igazad van volt idő amikor mással foglalkoztam akkor nem éreztem ezt. Ment a zöld kéz!:D
2015. szept. 7. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak átmeneti állapot nálad, legyél Te az erősebb, ne engedd, hogy eluralkodjon rajtad! A sírással különösebben nincs baj, az emberi lélek természetes védekező reakciója, a legtöbb esetben jót tesz mert megkönnyebbülsz tőle. Habár a túl sok sírás néha megviselheti a szervezetet. Soha nem szabad feladni, előbb-utóbb meg fogod találni azt akit keresel, de türelem és kitartás kell hozzá! Minden sötét alagút végén ott van a fény! Az egyedüllét, akármennyire furcsa is, néha hasznos is lehet, mert ilyenkor nyugodtan magadba szállhatsz, van időd elgondolkodni saját magadról, hogy az elkövetkezendőkben mit kellene majd máshogyan csinálnod, merre és hogyan tovább a siker érdekében. :-) Ha végképp rossz az egyedüllét, ne ücsörögj egyedül otthon, menj sétálni, parkba vagy bevásárlóközpontba, oda ahol egyébként is jól szoktad érezni magad. Nézd meg mennyi ember lődörög tökegyedül ezeken a helyeken, azok is azért csinálják mert nem akarnak egyedül lenni. Nézegesd a jó pasikat vagy csajokat (attól függően, hogy melyik nemhez tartozol), mosolyogj rájuk, biztosan lesz aki visszamosolyog. A hülye emberekkel ne foglakozz, nyugodtan nézd őket hülyének,annál többet nem is érdemelnek. Vegyél magadnak valamit, aminek őrülni fogsz, mondjuk egy új ruhadarabot vagy akár csak egy csokis italt, banánturmixot, bármit ami jól esik. :-) Vagy egy jó könyvet, az olvasás nagyon sokat segít, megismerheted általa önmagadat, titkokat tudhatsz meg az emberekkel kapcsolatban. Pl. Murakami Haruki: Kafka a tengerparton, Emily Brontë: Üvöltő szelek stb. A legfontosabb, hogy barátkozz meg saját magaddal, ha saját magadat el tudod fogadni, akkor másokat is sokkal könnyebben meg fogsz tudni érteni. S ha már nagyjából érted az embereket, utána nagyon könnyű lesz megtalálni a számodra legmegfelelőbb partnert. Működik magától is, csak hinni kell benn, ennyi az egész, egyáltalán nem nehéz. Abból amit írtál úgy látom eléggé okos, ügyes és bátor vagy ahhoz, hogy meg tudj küzdeni ezzel a problémával! Hidd el, menni fog, csak akarni kell! Őszintén sok sikert kívánok Neked, hogy megtaláld akit keresel! Én is ugyanígy voltam sokáig, sokan vannak így, nem vagy ezzel egyedül. Nekem is sikerült, pedig sokkal nehezebb dolgom volt mint másoknak, Neked is sikerülni fog. Ez teljesen biztos! Mosolyogj! :-) :-) :-) Sok sikert! :-) És még valami: ne becsüld le az internetes kapcsolatokat, az interneten keresztül sok új barátot szerezhetsz és sohasem tudhatod, mikor melyik barátodról derül ki, hogy Ő az igazi, csak eddig valahogy nem vetted észre. :-) Hajrá, sok sikert! :-)
2015. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as köszönöm ezt a hosszú választ,jól esett amiket írtál!:) Sajnos kisvárosban lakok,elég nehéz bevásárlóközpontba járnom de ha valahova tudok oda elmegyek,szóval még csak nem is azzal van a probléma,hogy itthon ülök. Mindenesetre talán a suli kicsit most felráz,reménykedek. A tanácsaidat meg megfogadom. Ment a zöld kéz!:)
2015. szept. 8. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
dettó magamra ismertem a leirásban és a dologban "felszínesebb énemet mutatom" igy úgy érzi az ember hogy nem lehet önmaga,és ezért érzi azt amit érez,irj rám.
2015. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"aki mellett nem érezném magam egyedül" szerintem nem mondok újjat de ezt a a személyt MAGADBA kell megtalálnod,de gondolkozz el v mit,ha magadból nem sugárzod a felszabadultság érzését,akkor hogyan is lehetne melleted felszabadult egy másik ember? Sajnos sokszor képesek vagyunk felértékelni magunkat,többre tartani másoknál,hol ott más embereket is csak felszinesen ismerünk,mert a mai világban kevesen merik szintén önmgukat adni,félnek hogy kinevetnék őket vagy sérülnének.
2015. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!