Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki segithet ilyenkor?

Ki segithet ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segitseeteket,szeretnem kerni.

22 eves egyedulalo no vagyok 15 eves korom ota arva vagyok,rokonaim mar egyaltalan nem elnek.Nagyon nehez anyagi korulmenyek kozott elek jelenleg,alberletben elek.Munkanelkuli voltam 2 honapi most sikerult szept.1 munkaba alnom. De sajnos a fizetesemig nagyon szorult helyzetben vagyok,kifizettem az alberletet a szamlakat es sajnos mar elelmiszerre nem maradt.Jelenleg nemtudok mit enni.Az a kerdesem hogy ilyen esetben valamilyen alapitvany vagy segelyszervezettol igenyelheto e elelmiszer csomag,vagy kitol kerhetnek segitseget? /nem penzt/ Koszonom elore is a valaszaitokat.


2015. szept. 10. 20:10
 1/7 anonim válasza:
Hol laksz? Melyik városban?
2015. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Borsod megyeben lakom
2015. szept. 10. 20:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Budapesten sok ilyen lehetőség van. Vidéken a polgármesteri hivatalokban lehet érdeklődni, hogy helyben milyen szociális segítő szervezetek vannak. karitasz.hu esetleg, ők is segítenek meleg étellel ahol lakom, de azt nem tudom, hogy ez országosan is működik-e. facebookon megkeresheted a food not bombst, ők pestiek, de vidékieknek is szoktak segíteni, ha gáz van. budapest bike maffia szintén. food angels hungary szintén
2015. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Butaság lehet de miért nem probálsz meg te magad létrehozni egy családot?
2015. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2# Koszonom szepen a valaszod.
2015. szept. 10. 22:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ha nem találsz segítséget szóljál, kitalálunk valamit.
2015. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg segítséget kérni a Klubrádió Facebook oldalán. Több olyan ember is dolgozik náluk, akiről tudom, hogy országosan is szerveznek élelmiszeradomány kiszállításokat. Van egy alapítvány, akinek több helyen is vannak lerakataik az országban és ki is viszik a kaját meg még amit kell, talán Étel Az Életért Közhasznú Alapítvány vagy ilyesmi. De keress meg bármilyen civil szervezetet, akármilyet, fogják tudni kihez küldjenek, fognak tudni segíteni!
2015. szept. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!