Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ennyire forever alone lennék?...

Ennyire forever alone lennék? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem elég hogy a való életben kevés az olyan ember aki hajlandó velem kommunikálni, de még itt gyakorin is, ha kiteszek egy kérdést... alig válaszol valaki.. a legtöbb válasz a kérdéseim egyikére 4 volt.. 4!!! az esetek többségében se ilyen se olyan választ nem kapok, csak oda nyögnek valamit :/ ennyire nem b aszhatott ki velem a sors :D tudom hülye a kérdés de dumáljunk már egy jót.. máshol olyan jókat vitáznak, beszélgetnek, csak az én kérdéseim alatt nincs élet :(

2015. szept. 15. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, majd megy a zöld pacsi csak most sz arakodik a telóm.


Hmmm téma... rajz :D ki miért rajzol, ha nem rajzol akkor miért nem, milyen érzéssel tölt el a rajzolás?


Én szeretek rajzolni, valami rajzolással kapcsolatos suliba szerettem volna menni de ahhoz nem vagyok elég jó, hamar kibunkék. Nem m ilyen tipikus rajz készség fejlesztő órákra szóval ami tudásom van az saját. Volt egy tanárom, ő mutatott pár alap dolgot de ez a manga stílusba inkább csak bezavart és így mindig túl élethű karakterek készítéséere törekszem de ez elveszi az egész varázsát.. engem a rajzolás megnyugtat, valaki máson tölti ki a dühét, ezt én a rajzaimban fejezem ki inkább.. dragon ball-o karaktereket szeretek legjobban rajzolni mert azzal könnyű kifejezni a haragot.. most ennyi mert megyek edzeni :D

2015. szept. 16. 19:14
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni írj :) 14/l
2015. szept. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2015. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!