Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért éljek? Egyszerüen...

Miért éljek? Egyszerüen nemérzem hogy bárkinek is fontos lennék mi értelme van így?

Figyelt kérdés

kezdjük ott hogy alig van barátom nemis vagyok egésséges egésznap egyedül vagyok ithon. van hobbim de már azt is meguntam mert egésznap a magány meg az unalom nem joo..megpróbáltam lekötni magam mindennel de már nem megy csak fekszek és gondolkozok meg depizek egésznap...pszihológus-hoz meg nemszeretnék elmenni..

a tesóim nemfogalkoznak velem szinte sose egy szótse szolnak hozzám.de a szüleim se.most is itt ülök a konyhába itt van mindenki és észre se veszik hogy mitcsinálok meg hogy rossz kedvem van..szval nem tudom mittudnék csinálni..már sokszor csak a halálra gondolok.

mitcsináljak mihez kezdjek magammal... ?

(elnézést a helyes írásért a beszólogatóknak)


2015. máj. 21. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fogadd el


vagy


tanulj meg egyedül élni


vagy tegyél ellene, hogy ne legyél egyedül.


rinyálás és önsajnáltatás egy noname forumon nem olda meg smemit.

2015. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem önsajnálatra akartam kijukadni bocs csak leirtam naggyábol hogy mi a szitu hogy értsétek.

szval csak tanácsokat akartam.

2015. máj. 21. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vodkanarancs
2015. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Találj ki nektek közös prógtamot.Társas,bevásárlás akármi. Mesélj a szüleidnek a sulis életről dolgaidról.

Főzzetek együtt,vagy akármi.

2015. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha ez segít, velem is ugyan ez a helyzet. Csak én egyedül élek a kutyámmal. Lassan 2 hete nem hívott fel egyik ismerősöm se, hogy élek-e még. Mindig én kerestem őket, de beleuntam, nem érdekel már. Fel a fejjel, lesz ez jobb is. :)
2015. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy?
2015. máj. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
18
2015. máj. 22. 03:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem most mész majd egyetemre?
2015. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

sajna nem...sehova se a közép iskolát se birtam kijárni mert beteg vagyok.epilepsziás sokszor rohomom van elájulok és sokszor voltam rosszul és aztmondták igy nincs értelme..de emellet még a gyógyszereket szedek reggel este.+ aszmás és féltüdőm van már 2x műtöttek meg nem rég epekővel.+teli vagyok hegekkel ezígy már nem élet eggyeltalán nem vagyok egésséges szval ezek a betegségek mellett a suli már nem mehet de akkor a munka se eggyeltalán és már egyre gázabbnak érzem hogy a szüliim eltartanak mert csak teher vagyok úgyérzem a 2 tesóm mellett mert ők tanulnak és egésségesek...szval ez most eggyeltalán nem az a szokásos korszak ahogy azt sokan gondolják....

már nemtudodok mihez kezdeni sőt semmihez mert nebirok semmit se a betegségeim miatt....és ez nagyon fáj...

2015. máj. 22. 14:48
 10/11 A kérdező kommentje:
elnézést a helyes írásért de ezeket ilyen rossz kedvel nem csoda..
2015. máj. 22. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!