Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki túrázna, de...

Van olyan aki túrázna, de nincs kivel elmennie?

Figyelt kérdés
Azért ide teszem fel, mert nem szeretek túl sokat beszélni, és olyan embereket keresnék akik szívesen túráznak anélkül, hogy végigbeszélnék az egészet :D
2015. szept. 19. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom pasi vagy
2015. szept. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De annak mi értelme van, hogy elmész valakivel és meg se mukkantok?


Szeretek túrázni, de nem úgy, hogy közben kussba kell maradni.

2015. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kérdező azért irta hogy csöndbe inkább mert akkor nem veszik a lányok szexuális zaklatásank..
2015. szept. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem úgy értettem, hogy végig csöndbe kell maradni :) Viszont én nem bírom azt, amikor valaki elvárja, hogy szórakoztassam, vagy megállás nélkül beszélni kelljen valamiről.

Nekem egy túrázás nem erről szól, hanem amellett, hogy jó levegőn vagyok és mozgok, kis önreflexiós hatása is van rám.

És én is szeretek mással beszélni, de ha valaki kellemetlennek érzi, hogy nem folyamatosan beszélünk és néha csak úgy elnézelődik mindenki magában, akkor ilyen emberrel nem mennék el túrázni. És ezt tapasztalatból mondom, mert voltam már sajnos olyan emberekkel akik végig akarnak beszélni egy túrát, ha nem is kérdezek tőle semmit akkor is magáról dumál. Nincs semmi bajom az ilyen emberekkel sem, csak ne velem jöjjenek túrázni :)

2015. szept. 19. 15:10
 5/6 anonim ***** válasza:

néha lenne kedvem, és keveset is beszélek (eléggé introvertált vagyok)

pesten lenne? tudod is az útvonalat? :D

milyen korosztály?

2015. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Békéscsaba környékén?
2015. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!