Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol szerezzek barátokat, ha...

Hol szerezzek barátokat, ha nem járok sehova? Vannak olyan oldalak, ahol kimondottan barátkozni lehetséges? 21L

Figyelt kérdés
Pest mellett lakom. Pest azért eléggé tele van emberekkel, de nekem nincsenek barátaim. Vannak a suliból egy-ketten akikkel elvagyok, de sulin kívül nem találkozom Velük. Főleg a lakóhelyemhez közel szeretnék társaságot gyűjteni, irigykedve nézem a hétvégén a korosztályom, amint bulizni indulnak, nevetnek, jól érzik magukat. Van párom, ő néha elmegy a haverjaival, de nem tartok Velük, egyrészt mert nem hívnak, másrészt mert nincs kedvem Velük szórakozni. Legfőképpen lány barátokat szeretnék szerezni.

2015. szept. 19. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért barátkozol az iskolában? Nem maradt meg gimnáizumi barátságod?
2015. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most ezt nem értem konkrétan, hogy érted:D most kezdtem újra a gimit, mert ilyen olyan okok miatt korábban nem ment. Így most tanulok estin cukrásznak. Gyerekes anyukákkal nehéz barátkozni.
2015. szept. 19. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó és én ezt mégis honnan tudjam?? -_-
2015. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem is ez volt a kérdés lényege, hogy suliban barátkozzak vagy mi :D ha megmaradt volna bármilyen egykori barátságom, nyilván nem kérdeztem volna meg itt, hogy hol ismerkedjek, hogy esetleg olyan barátaim is legyenek, akikkel elmehetek bárhova.
2015. szept. 19. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
már nem azért de te gyogyi vagy,ha párja van v kinek akkor minek neki barát? (a párja egyben a barátja is) háta mögött nem szép kibeszélni semmit..
2015. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha írsz én szívesen barátkoznék veled.:) De csak ha komolyan is gondolod...:D
2015. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ötös, te a párod előtt iszol hányásig? Vagy káromkodsz, hasonló? Mert akkor szerencsés vagy, de Tudtommal egy jó párkapcsolatban nem baj, ha néha külön utakon járnak.
2015. szept. 23. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy már nem olvasod, de azért hátha mégis visszanézel ide:

Én Pesten lakom és nekem sem sok barátom van, és akik vannak, azok mind otthon ülő típus. Szeretnél ismerkedni? Ha igen, írj rám :) 21/L

2015. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!