Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek boldog, erős nő?

Hogyan legyek boldog, erős nő?

Figyelt kérdés
Hatalmasat csalodtam a barataimba akik az osztalytarsaim is egybe. Egyszeruen tonkre tettek. A hattam mogot mindennek lehortak, kikozositettek, tonkre tettek a lehetosegeimet hogy uj barataim es szerelem legyen. Egy bekebzelt baratom kezte aki unalaombol csinalta es mindenkit maga melle allitott. Mindenki neki hisz. Undorodok tole es es az egesz osztalytol. Amikor kiderult minden akkor is o kitartott maga ellet, hiabba mondtak a tanarok hogy az nem igaz...... o csak hajtotta a magaert. Legszivessebben bosszut allnek, de az nem veszet semmihez se. A legjobb fegyver az volna ha lattna o nelkule nelkulok is magvagyok. Boldog akarok lenni, azt szeretnem ha szeretnenek engem es en is tudjak szeretni oket.Es nem tudom hogy fogjak hozza. ebbe kenne a segitseg....... koszonom elore is a valaszokat.....bocsanat a helyesirai hibakert, siras kozbe nem tudok odafigyelni

2015. szept. 20. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnállak. Én is csalódtam már több barátomban..

Látszik, hogy idióták, hisznek annak az egynek, aki elkezdte a hülyeségeit. Az ilyenek nem barátok. Nyugodj meg, lesznek majd barátaid, velük meg ne is foglalkozz.

2015. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is történt egy hasonló nemrég...

Elkezdtem az IGAZI barátaimra koncentrálni és elfogadni, hogy ilyen szemetek vannak és mindig is lesznek, de inkább az új hobbimmal meg a barátaimmal foglalkozom, nem az ilyen gyökerekkel ;)

2015. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, és milyen hobbit keztél el csinálni?
2015. nov. 6. 10:04
 4/6 anonim ***** válasza:
videózni, videót szerkesztgetni kezdtem el :)
2015. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az tök szuper
2015. nov. 9. 16:49
 6/6 anonim válasza:
Igen! Találj valamit ami leköt. Biciklizés, olvasás, lovaglás akármi.. Nagyon jót tesz egy kis kikapcsolódás! :)
2016. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!