Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is éreztétek már ezt?

Ti is éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés
Ti is éreztétek már azt hogy az élet teljesen ellened van? Nincs párod mindig csak a rossz történik veled, magaddal se vagy elégedett, szerencsétlen vagy, szeretethiany . Más/körülötted mindenki boldog szerencsés és minden az ölébe hullik. Vagy csak én érzem ezt? :(

2015. szept. 22. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy? :) És mik történtek?
2015. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
100%
Én ilyenkor arra gondolok,hogy kell ez,hogy ellensúlyozza majd a jót.
2015. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen mindig így érzek, de az is igaz, h annyit kapsz az élettől amennyit beleteszel
2015. szept. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gimnáziumban éreztem így. Azt az öt évet nagyon sajnálom, hogy elvesztegettem olyan embereknek, akik sohasem szerettek. Abban az osztályban mindig voltak páran, akik bántottak. Szavakkal, de volt, amikor megütöttek is. Volt két gyengébb fiú is, de őket azért nem bántották, mert ők is engem bántottak. Tesiórán is az arcomhoz vágták a labdát.

Röhögtek. Tavaly a vadiúj szemüvegemre lökték a labdát. Annyira elferdült, hogy meg kellet csináltatni. Szerencsére fillérembe se került a javítás, mert az optikus ismer, és mindig nála veszem a szemüveget. Maga sa szemüveg több, mint 100 ezer volt. A családom sokáig spórolta rá a pénzt.

És még a tanár "úr" (miért is szólítok úrnak?). Amikor szóltam, hogy bántanak, nem engem védett meg, hanem rám szólt, hogy hagyjam már abba! Pedig ők piszkáltak. A buszon is az egyikük odajött hozzám, és elkezdett ütögetni.

Elegem volt. De nem ütöttem vissza, mert akkor oda lenen minden fogam. Érettségire már tesiórára se mentem be. Habnem tanultam. Már két éve... A bántókat faceen töröltem!! Egyébként örültek, hogy ennyivel megúszták!

2015. szept. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnalom.. Nekem ha beszolnak rögtön visszaszolok vagy azonnal megverem..
2015. szept. 23. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!