Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már úgy, hogy nincs...

TSkull kérdése:

Éreztétek már úgy, hogy nincs kiút?

Figyelt kérdés

Nem egy öngyilkossági vágyaimat megosztó figyeleméhes kérdés akar ez lenni.

Pár hónapja vége lett egy 6 éves kapcsolatomnak, amiből 5 évet együtt is laktam a barátnőmmel, és 1 hónapja sikerült külön költöznöm. Hát nem meglepetés, hogy nagyon retekül érzem magam. A melóban pont most van a legnagyobb hajtás, úgyh. a stressz adagot onnan is megkapom hiánytalanul.

Végre munkával tudom biztosítani az anyagiakat az egyik hobbymhoz, ami a testépítés, de most úgy néz ki aranyerem lett a sok irodai üldögéléstől, és lassan már azt sem tudom művelni. Úgyh. úgy érzem a baj tényleg csőstül jött.

Tudom én, hogy ez messze nem hasonlítható egy olyan ember problémáihoz, pl. akinek rákja van, és tudom az olyanokkal szemben nem igazságos ez a rinyálás, de nekem most ezek a bajaim vannak, és ezektől a bajoktól látok minden napot értelmetlennek és szürkének. Lassan semmi értelmét nem látom szaros kis életemnek, persze nem öngyilkosságon meg hasonló hülyeségeken gondolkodom, csak amikor fél éve munkába álltam megígértem magamnak, hogy soha nem fogok "robot" üzemmódba állni, és fénytelen szemmel élni le a napjaimat.És most pont ez történik.

A barátnőmet még mindig szeretem, de nem működött a kapcsolatunk, és ez csak mérgezett mindekettőnket, de ennél a magánynál és egyedüllétnél még az is jobb volt. Ráadásul időm sem nagyon van emberekkel érintkezni, úgyh. új partnert keresni magamnak nagyon reménytelennek tűnik. Mellé egy más városba költöztem a munkám miatt, ahol 1 régi barátom sincs, akivel néha találkozhatnék. Vajon mennyi idő múlva csavarodok teljesen be, vagy visz el vmi. stressz betegség? Valaki hasonló cipőben?



2015. febr. 28. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor éreztem már úgy, hogy ebből most nem mászok ki, de aztán mégis. :D Mindig van egy másik út.
2015. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jackson666 ***** válasza:
Nemkell félni. Ismerek szarabb helyzetű embert is keress egy barátnőt legyen közös cél és megoldodik minden.
2015. febr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát éreztem persze, hogy nincs kiút, de aztán mégis, főleg ha van egy kis akarat. Azért nem hinném, hogy így le kéne írni az életed, van mondás, hogy örülj amid van-volt, mert másnak még ennyire se futotta, futja.
2015. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem éreztem, hanem mindig is tudtam.
2015. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ceri válasza:

Max 1 év és nagyjából helyre jössz. De persze ez a legrosszabb eset -ha nagyon szeretted, stb.


Aranyér nem attól van amire te gondolsz.

https://www.youtube.com/watch?v=o27WmSP9aBE&list=PL9UBjX2XUV..

Majd elmúlik magától ha nem esel vissza azokba a lelki problémákba amitől kialakult.

Az új hely szerintem meg kimondottan jó. Új lehetőség, csak ne legyél türelmetlen. Persze korfüggő is a dolog, de ha nem vagy aggastyán még minden lehet. Ne legyél türelmetlen -az élet szürke napokból áll általában. Ha beszűkültek is most a lehetőségeid -átmenetileg talán nem is baj- használd ki a kis időt is átgondolni, hogy mi vezetett ide a régi kapcsolatodban. Tanulj belőle és legalább legközelebb ne kövesd el ugyanazt a hibát ami rád esik. Ne gondold, hogy nem vagy hibás -ha más nem a választásban- elsősorban mi vagyunk a hibásak. Mások olyanok amilyenek, de a saját életünknek legyünk mi a meghatározói.

2015. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne légy türelmetlen. Koncentrálj arra, hogy anyagilag stabilizáld magadat. Később lesz másik barátnőd.
2015. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
5 év, tényleg nem kevés idő. De van kiút. A szüleim 15 évig voltak együtt, elváltak (de szeretik még egymást valmennyire szerintem:D,)Mindkettő talált magának mást..És boldogok, csak éppen sok volt 15 év..megérzik egymás hiányát
2015. márc. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!