Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy fest, hogy nem menekülhett...

Úgy fest, hogy nem menekülhettek a magány elől, mindig egyedül maradok. Nem harcolhatok a sorsom ellen?

Figyelt kérdés

Már ott tartok, hogy újra egy barátom sincs. Elijesztem őket, taszítom őket. Már átnéznek rajtam mintha nem léteznék.

Ballaszt vagyok. Egy nehezék, amitől mindenki szabadulhat.

Gyógyszer, kötél vagy esetleg a Dunába ugrás ez maradt nekem.


2015. szept. 24. 09:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

De belegondolva. Mi lenne bennem a jó?

Ügyetlen vagyok. Semmi önvédelmi mechanizmusom sincs. Félős vagyok. Érzékeny vagyok.

Evolúciós hátrány mindegyik, és a hordaösztönből levezetve minden ember csak azokkal társul, akikkel evolúciósan erősek lehetnek.

Ez öröklött tulajdonság. Nem lenne kár értem, ha megölném magam.

2015. szept. 24. 09:14
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerezz egy kutyát / macskát.

Nem vicc, komolyan.

2015. szept. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha lany vagy akkor nekem irhatsz :)
2015. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

27 vagyok és férfi.


Amúgy meg a magánynak ez az evolúciós szerepe, elkülöníteni az életképes egyedektől a létképteleneket.

2015. szept. 24. 11:43
 5/12 A kérdező kommentje:

Egy kutatás bebizonyította, hogy csak azok lehetnek barátok, akiknek a génjeik kompatibilisek. Ergo, én magányosan fogok megöregedni.

Alkoholista leszek, drogos vagy öngyilkos, mert SENKI sem tartott vissza. Korai halál. Senkinek se fogok hiányozni.

2015. szept. 24. 11:45
 6/12 A kérdező kommentje:
És én egy torzszülött vagyok barátok nélkül.
2015. szept. 24. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te magadat győzködöd azzal, hogy nincs helyed a világban. Mégis milyen evolúciós erősség? Egy magabiztos embernek nincs szüksége arra, hogy megvédjék. Miért érzed magad gyengének?
2015. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál jártál már? mert ez nem normális..
2015. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nincs kivel beszélgetni. A környezetemben mindenki átnézz rajtam, kigúnyol.
2015. szept. 24. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem úgy tűnik, mintha a söpredék közül kapaszkodtál volna fel idáig! Elkeseredésed fő oka a szervezeted oxigénhiányos állapota. Agysejtjeid nem kapnak elegendő oxigént, fáradtan, lomhábban látják el feladatukat. A megnyilvánulásból eredő kisugárzásod is negatív, ezért kerül minden ember. Némi plusz oxigén szervezetbe juttatásával a folyamat visszafordítható! Esetleg légzőgyakorlatokkal meg lehet növelni a szervezet oxigénellátását. ha részletesebben érdekel keress privát üzenetben.
2015. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!