Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Kinél kezd kialakulni a...

Kinél kezd kialakulni a legújabb kór, a szeretethiány?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam gyerek korom óta, anyámat leszámítva nem szeretet úgy senki, partner. De a szeretet hiány manapság civilizációs trend, hiába látsz néhány ölelkező, smároló párt, erről volt is egy cikk.
2015. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ja, hát nekem se jutott túl sok szeretet, de én már kialakítottam egy saját kis védekezési mechanizmust erre, mégpedig, hogy senkitől sem várom el, hogy szeressen, szóval így semlegesen érint ha nem szeretnek, aztán ha valaki mégis szeret, annak nagyon tudok örülni.
2015. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan újdonság ez a dolog, ha az ember környezetében nincs olyan, akivel kölcsönösen szívesen figyelnének egymásra hamar kialakul. Legfeljebb az elnevezés új.
2015. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem új a dolog. Nálam kicsikrom óta megvan. Most lassan 30 leszek.
2015. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem mindig is volt, nem újdonság.
2015. szept. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Bizonyára sokan maradinak gondolnak, de a szeretet terén én adtam esélyt Istennek az életemben és nem bántam meg. Máshol én sem találtam meg. Itt egy kis videó, hogy miről is beszélek. Nem vallásról.

https://www.youtube.com/watch?v=GuvmTv-HGXM

2015. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelen :s


18/F

2015. szept. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!