Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem elég hogy magányos vagyok,...

Nem elég hogy magányos vagyok, ez a másik dolog teljesen tönkreteszi az életemet, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes ember vagyok, mindenen, akár minden apróságon is képes vagyok aggodalmaskodni, hogy mi van ha ez meg az fog történni. Főleg amióta hónapokkal ezelőtt ért egy nagy trauma, az a dolog azóta folyamatosan bennem van, hogy mi van ha újra megtörténik. Csak valamikor jobban, valamikor kevésbé stresszelek miatta. Elfelejteni viszont sehogy se tudom.

De nem csak ez, tényleg minden apróságon képes vagyok stresszelni. És ez már teljesen tönkretesz, nem merek boldog se lenni meg jókedvű mert úgy állok alapból hozzá, hogy aztán biztos hamarosan megint történik valami sz*r.


Hogyan mászhatnék ki ebből az egészből?


2015. szept. 27. 13:13
 1/3 anonim válasza:
2015. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet érdemes lenne kipróbálni az autogrén tréninget, ez egy relaxációs technika, amit bárhol, bármikor "elővehetsz"
2015. szept. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a depressziód mellé szorongásos zavar is társul. Fontos mielőbb megoldást találni, mert idővel súlyosbodhat. Annyi kérdésem lenne hogy a szorongásos tüneteid, az említett nem régen történt trauma óta vannak jelen, vagy valamilyen formában korábban, esetleg gyerekkorodban is jelen voltak? Ilyen tünetek, például a rendszeres irreális aggódás magad vagy mások iránt, kényszertevékenységek, például kényszeres kézmosás, ivás stb...
2015. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!