Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék ebből a helyzetből...

Hogy tudnék ebből a helyzetből kijönni?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve nincs semmi társasági életem. Iskolában szoktam beszélgetni emberekkel, meg a facebook-on. Nem járok senkivel sehova, nincs is társaságom akikkel tudnék. Alig várom, hogy otthon legyek és utána nagyon nehezen indulok el újra (kollégista vagyok, utálom). Nem igazán akarok emberek között lenni, valamiért úgy érzem, hogy engem kinéz mindenki mindenhonnan (amiről tudom, hogy nem igaz, de mégis így érzem, mivel igazából átnéznek rajtam).


Valahogy szeretném megváltoztatni a gondolkodásomat, hogy ne érezzem ilyen szarnak magamat, de egyszerűen nem tudom mit tudnék kitalálni. Kondizok (oké nem látszik rajtam még), próbálok a nap nagy részében pozitívan gondolkodni, de amint egy pillanatra is elkap valami negatív gondolat utána az végig kísér az egész napom során és úgy érzem, hogy ez érződik is rajtam mások szemében, hogy valami nincs rendben.


22 éves vagyok ( f ) és a korombeliekhez képest mindenben teljesen elmaradott vagyok (gagyi ruhákban járok, semmi párkapcsolat, nem járok sehova, semmi hobbi, semmi..). Tipikusan olyan akit lúzernek gondolnak, még ha nem is mondják ki.


2015. okt. 5. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, még kinövöd. Ha 10essel több lennél, már aggódnék érted. Így kijöhetsz még ebből.
2015. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nagyon félek, hogy nem fog sikerülni. Hiába érdekelnek az emberek, ha én nem érdeklem őket csak akkor ha kell nekik valami.
2015. okt. 5. 20:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Gagyi ruhák?pl. ezen lehet változtatni.Nekem mondta vki, hogy öltözzek divatosabban, mert az emberek felszinesek(sajnos sokan).Valójában, ha valaki régi ruhákba jár, az jut eszembe róla, hogy biztos nem akar már új barátokat.Pedig szerintem is tök mindegy, mert nem a ruha számít.
2015. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyre rosszabb a helyzet...már szinte nem érdekel semmi, szinte egész nap csak a szobámban akarok lenni és feküdni
2015. okt. 21. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!