Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne a legjobban kijönni ebből a helyzetből? (lent)

Figyelt kérdés
Hosszú történet és köszönöm ha valaki elolvassa és tud tanácsot adni. Van egy osztálytársam akivel kb 1 éve több van köztünk, mondhatjuk hogy szerelem, de a csókon kívül semmi több nem volt köztünk, rengeteg ok miatt valami mindig volt. Az hogy osztálytársak vagyunk, van valakije, nekem van. Rengeteget szomorkodtam már miatta, többször hazudott, megbántott, úgy volt valakivel hogy nekem írogatta mennyire szeret.. A lényeg hogy egy buliban, csókolóztam a legjobb barátjával aki szintén az osztálytársunk, megbántam nagyon, de nem tudom meg nem történté tenni sajnos,én is túl sokat ittam és megtörtént aztán haza kísért. Elmondta neki, és külön én is. Persze haragudott rám, de az év alatt ő is többször megbántott engem. Nekem ez nem bosszú volt, nem terveztem el. Neki van barátnője és nem kellettem neki. Tudom hogy szeretett engem nagyon akkor is amikor más valakivel volt csak nem lehetett velem mert nem akarta megbántani a másik lányt akinek most minden összejött az életében, én persze ezen kiakadtam. Megbeszéltük ezt de ő úgy tesz mintha semmi nem történt volna. Nem fog haragudni a legjobb barátjára ezt tudom, vagyis lehet most haragszik de a barátságuk nem megy tönkre ettől. Tudom hogy hibás vagyok nem is azért írtam hogy a r*bancozást kapjam sajnos az nem segít, csak valami tanácsot hogy mit kéne tennem? Nem akarom hogy megromoljon a kapcsolatunk, annyi rossz dolgon átmentünk már együtt, ezt is megoldanánk. Nem lennénk együtt de mint barátok ahogy eddig is. A kérdésem lényege hogyan viselkedjek vele? Ha hétfőn a suliba találkozunk hogyan viszonyuljak hozzájuk külön külön ?
2014. jan. 2. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj te lyány... Mindig van valakije, de féltékeny rád, ha mással is jól érzed magad... Szeret téged, de te nem kellesz neki... Most akkor hogy is van ez? Olyan mintha az egyik mellékes "háremhölgye" lennél, akivel nem foglalkozik sokat, de mást se enged a közelébe... Vagyis birtokolni akar. Nekem ez nem tiszta... Ha szeret miért nem veled van? Ha meg csak barátok vagytok, akkor miért baj, ha mással is vagy, ismerkedsz? Ok, a legjobb barát, az talán kicsit meredek, na de akkor is?!
2014. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát tényleg elég bonyolult. Szeret engem,de én visszautasítottam azzal hogy nem akarom mert egy osztály, ez az utolsó évünk. De voltak terveink de mióta mással van minek tervezzek. Irogatta hogy engem szeret csak nem hagyhatja magára most a barátnőjét de szakítani fog vele majd mert nem szereti. A legjobb barátját kevésbé hibáztatja mint engem, de mi is barátok vagyunk egy bizonyos szinten. Tudom hogy nem kellett volna és főleg nem vele, tudja hogy megbántam. De nem írt nekem hetekig, és most mikor találkoztunk mert ő is ott volt oda se jött hozzám. Nem szándékosan tettem, nem akartam megbántani ezt tudja ő is. Nekem nem jelentett semmit az a csók nem is szeretem a srácot csak jóba vagyunk.Hogyan viszonyuljak hozzájuk ezek után, mit kéne tennem hogy ne legyen annyira gáz és mégis menthető legyen úgy hogy nem én alázkodok meg előtte ?!
2014. jan. 2. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem ilyen még nem volt...

Szerintem beszélj velük. Vagyis ha már beszéltél, és még mindig haragszanak, akkor, akkor nem is tudom... Ha tényleg annyira szereted, és bízol benne, akkor talán jobb, ha inkább szóba se hozod többször, csak máskor nem csinálsz ilyet, bizonyítva, hogy őt szereted, és vársz rá... Csak nehogy emiatt meg hülyének nézzen, hogy ennyire reménykedsz... Ez nekem is bonyolult, pedig jóval öregebb vagyok nálad :D Lényeg, hogy tisztában legyenek vele, hogy az a csók csak a buli hevében, puszta szimpátiából volt. De a másikat se bántsd meg.


Ja egyszer volt ilyen 16 éves koromban, hogy a barátom barátjával csókolóztam, én akkor szinte könyörögtem neki, és mutattam, hogy mennyire bánt a dolog... De én akkor egy kis 16 éves voltam, ő meg 34, szóval az kicsit más volt. Megbocsájtott, de többet asszem nem bízott bennem igazán. De mondom az azért más volt...

Sok sikert hétfőre! :)

2014. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!