Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még más olyan fiatal...

Van még más olyan fiatal akinek csak az iskolából áll az élete?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok ez?


5 éve a szobámban vagyok és azt vettem észre hogy csak iskolába járok (nem kockulok) és előtte is csak elszórva mentem valahova. (senki nem hív, de nincs is aki hívjon pedig nagyon szivesen mentem volna/mennék. )


Csak az régi osztálytársaimban bízom (nem szeretem oket, de csak oket ismerem annyira hogy toluk nem kell felnem. ) és egyszerűen nem vagyok hajlandó idegen emberekkel ismerkedni? Miért van ez?


Lánnyal meg még sosem voltam... Azt sem tudom hogy milyen ha átölel 1 lány.


Van még rajtam kívül ilyen ember?


17/f


2015. okt. 14. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is elég hasonló vagyok,iskolán kívül nagyon nincs életem,ha nem járnék oda még ennyire sem szocializálódnék mint most. Hobbim sincs igazából,régen szerettem például rajzolni,de ez valahogy megszűnt vagy lehet nem volt rá időm. Nekem van pár volt osztálytársam akikkel most is szívesen beszélnék,ha esetleg összefutnánk az utcán,az egyikükkel már egyszer sikerült.Egyébként elég nehezen akartam hozzászokni az új közösséghez,de szerintem ez még mindig jobb,mint ami előtte volt. Viszont még mindig nehezen barátkozok és nyitok mások felé,de vannak olyanok,akiket egyszerűen el akarok kerülni. Sokan hülyének néznek,mert sokszor nem tudom,mit reagáljak bizonyos dolgokra.Pl. az egyik osztálytársam ma a terem végéből azt kérdezte,hogy "mizu x"?-erre mégis mit lehet mondani,legalább odajöhetett volna,szóval néha nem értem az embereket :D Nos,igen van rajtad kívül még ilyen ember :) 15/L
2015. okt. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ne aggódj, vannak még ilyenek. :)


Én is szinte csak suliba járok. Nagyon ritkán felüti a fejét egy-két program lehetőség, de olyankor mindig vagy a társaság vagy a program nem szimpatikus nekem. Ezért inkább nem fogadom el, mert már volt belőle bajom, hogy olyan helyre mentem ahova nem akartam igazán, csak azért mert megörültem, hogy "emberszámba" vettek és hívtak.


Én már nem szomorkodok emiatt. Itthon van a családom, akiket imádok, ezenfelül igyekszem itthon elfoglalni magam valami értelmessel. Amúgy egy háziállat szerintem segíthetne, hogy ne légy magányos, az biztos kitöltené a délutánjaidat! :)

2015. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül:)

Én is hasolnó helyzetben vagyok, ez van, ezt kell elfogadni.

Ha téged zavar hogy így élsz hívd el a barátaidat ide-oda, ha nem, akkor nincs miről beszélni.

2015. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!