Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » MIT tegyek? Ekkora problem?

MIT tegyek? Ekkora problem?

Figyelt kérdés
Lány vagyok es az osztalyom 5.ota kulonbozo modszerekkel szivat csufol lenez kikozosit. Regebben kifejezetten tarsasagi ember volt am a társaság kozeppontja mindenkivel Joel kijottem. Aztàn akikrol AZT hittem hogy nagyon Jo barataim, hatbatamadtak megalaztak. Rz nagyon osszetort belul due a szuleim mondtak h nem szabad mutatni exert kivul nem latszott. Azota a "barataim" csak akkor szolnak hozzam ha Kell valaki aki a bnoiuket potolja meet senki nem er ra. Ez mar nagyon Ross erzes. Aztan Jon hozza h pattanasos vagyok(ezert 6.ota RAGYAS CIGANY-NAK hivnak de nem vagyok Roma) , magmas vagyok due nem vagyok olyan palcika es mostmar in is ugy erzem hogy nagyon Ronda vagyok. Is ha ez meg nem elegant 5.ota kisfiunak is neveznek. Ennek gondolom az az oka h szeretem az autokat es a motorokat (tudok is motorozni 600 cc enduroval amit in javitok, is in cserelek kereket az autoinkon) szeretek focizni szeretem zeneben a punk, rock irányzatokat es jartam karatezni (also ban). De ettol meg LANY VAGYOK! En is szivrohamot kapok a pokoktol, szeretek rajzolni, enekelek, jol tanulok, szeretek ottaludni stb. ANNYIRA MAGANYOS LETTEM MINDENKI LEPATTINTOTT. meg kellene valtoznom ahhoz hogy elfogadjanak? jatszam az agyam mint egy hulye plazacica hogy a fiuk eszrevegyenek? A szuleimet is kerdeztem erre annyit mondtak h igen jatszam meg. SEGITSEN VALAKI MERT NEM BIROM EZT TOVABB!! meg 3 ev!

2015. okt. 14. 23:06
 1/7 anonim válasza:
nehez volt elolvasni :DD nagyon nehez na de en a helyedben szolnek nekik h hagyjak abba probalnek beszelni veluk normalisan es nem azt mondani h hagyd abba hanem elmondanam h miert meg h sz rul esik a b szogatas ha ez nem er semmit akkor kivalasztanam a legparasztabbikat es addig vernem amig szuszog olyan felelmetes duhvel es annyi ember elott hogy a tobbi utana a szembe sem merne nezni nem hogy b szogatni sok sikert :)
2015. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat koszi :). amugy is kinezik belolem. Pedig becsszo h nem bantottam oket, es csak a karate-tarsam fogat rugtam ki veletlenul...
2015. okt. 14. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer véletlenül a téged gúnyoló köcsögök közül is kirúghatnád a fogát valamelyiknek...


A leírt dolgok alapján mindenesetre semmi különösebb gond nincs veled. Azért pécéznek ki téged, mert látják, hogy érzékeny vagy, és könnyű megbántani. Az ilyen arcok mindig arra szállnak rá, akit könnyű áldozatnak hisznek. A véleményük kb. annyit számít, mint a kutyaszar, amit belemos az eső a csatornába. Ezt meg is mondhatod nekik, mondd meg azt is nyugodtan, hogy én üzenem.


Ettől függetlenül ha most nem érzed jól magad a bőrödben, akkor valamin muszáj lesz változtatnod, mert magától ez nem fog elmúlni.

2015. okt. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, én jégkorongozom.

Tudod, csináld azt amit te szíved szerint tennél. Ha motorozol, motorozz, te ennyivel is többet tudsz, és nem esel kétségbe, ha fel kell tenni egy autóra a defektes helyett a pótkereket.

Tudod milyen idegesítők azok a p..csák akik vinnyogni kezdenek, mert kiégett a villany? Aztán 2 órán keresztül keresi a főkapcsolót, és képtelen felfogni, hogy a hajvasalójával csapta ki az áramot.

Te egy stramm csaj vagy, elárulom a normális pasik is agybajt tudnak kapni a kis elkényeztetett házikedvencektől. Ne. Ne játszd meg magad, egy hülye pali, vagy nyáj sem ér annyit hogy feladd magad.

A te párod úgy fog szeretni, ahogy vagy.

2015. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megvaltoznod, hiszen ez vagy te. Lehet kicsit mas vagy mint az atlagos lanyok, de az emberek mar csak ilyenek, semmi sem jo nekik. Ha jobb no lennel naluk, akkor meg az lenne a bajuk. Azert szerintem keress olyan baratokat, akik elfogadnak. Nem baj ha fiuk. PL akik szeretnek motorozni. Mindenki mas, ne erezd magad rosszul emiatt. De pl elmehetsz kezeltetni a ragyakat, hogy jobban erezd magad a borodben.
2015. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg se próbálj színészkedni, mert egyszer csak azt veszed észre, hogy te is olyan leszel, vagy ha jön egy normális srác, csak a h-lye p-csát fogja látni benned.

Vállald fel, hogy ez vagy te. Közölheted a többiekkel, de ne a gyengeségre alapozz, azaz hogy neked nem esik jól, hanem arra, hogy mennyire gyerekesen viselkednek stb... de nem hiszem, hogy valaha is elfogadnának, mivel nincsenek veled egy súlycsoportban intelligenciával, szóval ha az osztályban nem is lesz barátod, keress máshol (pl közösségi programok, sport, stb) olyanokat, akik elfogadnak így és jól kijössz velük.

2015. okt. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy az értelmesebb fiúk számára te leszel a tökéletes csaj (motoros, hmmm :D), nem a többi üresfejű, szóval ne változtass a szokásaidon sem ezek miatt.
2015. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!