Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tovább miután olyan...

Hogyan tovább miután olyan mintha elvesztetted volna mindened lelkileg?

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben.
2015. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy nagyon hosszu parkapcsolatban vagyok es annyira osszekuszalodott minden es ugy erzem osszeroppanok minden egyes szotol a sok vita miatt , es ugy erzem ha egyszer vege szakad a kapcsolatomnak utanna mar nemleszek ugyan az az ember sot teljesen ures leszek , lehet ez igy furan hangozhat de pontosan ez van bennem ennyi ev utan
2015. okt. 18. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugalom, talán nem is a kapcsolat végétől félsz, hanem egyszerűen nem tudsz mit kezdeni a gondolattal hogy egyedül maradsz. Az emberek általában a megszokott életmódjukhoz ragaszkodnak, még akkor is ha az rossz, mert rettegnek a változástól.
2015. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Mi a probléma a kapcsolatban?
2015. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajnos ez a társfüggőség egyik jellemző tünete. súlyos tüneteket tud produkálni, akár kapcsolatban, akár kapcsolat vége után. ismerd be magadnak hogy társfüggőségben szenvedsz, és más szemszögből fogod látni az eseményeket. nem rövid az út, de a jó hir az, hogy ki lehet lábalni belőle ha te is akarod. sajnos ha nem most lábalsz ki ebből a függőségből, akkor a következő és a következő, és a következő kapcsolatodban is pont ezt fogod átélni. a társfüggőségtől nem látja tisztán az ember a másik embert. és azt sem hogy milyen lenne nélküle az élet. ezért félsz annyira. tegyél azért, hogy egyedül is képes legyél önmagad lenni, önmagadért élni, stabil ember legyél, ne egy másik személytől várd a boldogságodat. tudom hogy nehéz, én is benne voltam, de már egyre jobban megy. önálló személyiség akarok lenni teljesen, nem függeni mások érzéseitől, és azt mondani, hogy ha ennek a kapcsolatnak vége lesz, akkor se fogok belehalni. az élet megy tovább, és képes vagyok megmaradni önmagamnak és önmagamért. legyél erős! kivánom hogy végig tudj menni ezen az úton, és ismerd fel, hogy ezeket magadban kell megváltoztatnod. remélem segithettem!
2015. okt. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!