Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Befelé forduló, nem bulizós...

Befelé forduló, nem bulizós lánnyal hol, hogyan tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés
Esetleg van-e olyan köztetek, aki annak ellenére, hogy nem rendelkezik nagy baráti körrel, mégis volt kapcsolata. Vagy olyan, aki azért nem akar kapcsolatot, mert túlzottan összetörték dolgok.
2015. okt. 20. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Emosok közt.
2015. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném megtudni.

19/F

2015. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár nekem volt már kapcsolatom. Két évig tartott. Nem biztos, hogy szeretnék újat, látva a kínálatot.
2015. okt. 20. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Buliba :P Viccet félretéve.. szerintem ők pont azért befelé fordulósak, mert nem akarnak ismerkedni. Ráadásul unnátok egymást.
2015. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a bulikat.
2015. okt. 21. 00:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól, hogy valaki nem szereti a bulikat, pl. én, még lehet, hogy nem befelé forduló! Nekem is rengeteg barátom van és több közösségbe járok. Ja, persze sok barátom szereti a bulikat, emiatt nyilván "kilógok", de nem igazán zavar. :) Szóval befelé forduló nem = nem bulizós.. :)
2015. dec. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem még nem volt barátom pedig lehetett volna de én visszautasítottam én inkább animéket nézek minthogy a hidegben táncoljak vagy ha táncolni van kedvem akkor fel lépek az egyik játékra (pl: wow) és ott táncolok :D ismerőseim szerint gyönyörű vagyok csak kár hogy engem nem nagyon érdekel :D 14/L
2016. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!