Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi van akkor ha egyedül élem...

Mi van akkor ha egyedül élem meg jobban a dolgokat? Lesz így is valaki aki leélné az életét velem?

Figyelt kérdés
Tehát egyedül sokkal jobban érzem magam ha kimozdulok. Városban sétálni, erdőben, utazni, kirándulni bármi. Nagyon jól át tudom érezni a dolgokat egyedül, értékelem az apróbb dolgokat, az épületeket, a történelmet, a fák levelének susogását, eső illata stb stb, szóval kicsit elvont emberke vagyok :D És ezek nagyon jó hangulatba tudnak hozni, tényleg jól érzem magam, oda tudok figyelni mindenre ami nekem szimpatikus. Viszont ha van velem valaki akkor nem tudom így elengedni magam, arra kell figyelni amit mondanak, meg máshogy látják a dolgokat, nem ugyanazt jelenti neki egy-egy dolog mint nekem. És ez elég zavaró tud lenni ilyenkor. Volt már párkapcsolatom, de egy idő után mindig előjön, hogy bocsi de túl elvont vagy meg magadba forduló. Vannak esetleg hasonló emberek már régóta együtt? Létezik, hogy így is működhet hosszú távon egy kapcsolat? Mert egyedül nem szeretnék lenni azért egész életemben, de ebből sem szeretnék leadni, mert úgy érzem ez hozzá tartozik a személyiségemhez.
2015. okt. 24. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igazából csak az számít, hogy ne érezd zavarónak a társaságot. Ez csak akkor következhet be, ha valamilyen szinten egy húron pendültök azzal a személlyel akivel épp vagy.
2015. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igazából egy hasonló gondolkodású pár kell, vagy olyan aki megérti a gondolataid. Meg szerintem alapból ne azon gondolkozz hogy "mit mondjak, mit csináljak", hanem tedd amit szeretsz. Az sem feltétlenül baj, ha máshogy láttok egyes dolgokat.
2015. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.. Imádok egyedül csinálni mindent, s zavar, ha más is ott van. Ugyanakkor fáj, és tönkretesz, hogy senkim nincs, még úgy is, hogy tudom: önmagamnak köszönhetem. azt érzem, te is tudatosan zárod ki az életedből a többi embert, és meg vagy lepődve, miért nincs benne senki.

ha lány vagy, nagyon jó pár lennénk, ha fiú akkor meg nagyon jo barátok. :D

2015. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, kamasz koromat és pár év középsulis időt nem volt barátom, de én is jól el vagyok ha megyek valahova, szórakozni pl sokszor egyedül jártam és jól éreztem magam, ami sok embernek furcsa. De kirándulni, utazni stb is egyedül járok, de nem is hiányzik más, engem is sokszor zavarna a másikra figyelés stb. De párkapcsolat jó lenne, nyitott inkább mint szoros, de ebben nincs szerencsém.
2015. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Sosem lehet tudni.Nekem pl nincs. Ha valaki egyszer felhúz, eltűnök, mint egy ezres a járdáról.

ha utazol, nehezebben vesznek fel 2 embert stoppal, vagy aludni, nagyobb sátor kell, több kaja. beleszólhat a csendedbe.

egész életemben egyedül voltam. nem tudom, hogy lennék képes kompromisszumokat kötni egy párkapcsolatban. találni kell egy olyan embert, aki szintén ragaszkodik a maga csendjéhez.

sajnos az ember társas lény. és végül mind mind odajutunk, mint McCandless.

'happiness only real when shared'

2015. okt. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!