Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék a legjobban együtt...

Hol tudnék a legjobban együtt lenni a gondolataimmal?

Figyelt kérdés
Elég magányos típus vagyok, szeretek sokat gondolkodni, de ez ritkán sikerül mert mindig van valami, ami elterit. Itthon sosem tudok egyedül lenni, ezért valami más helyet kell keresnem. Szeretek meg sokat nézelődni is, ezért egy magaslati helyre gondoltam, ahova nem jár senki, csak én lehetnek. Voltam a gellert hegyen, ami nagyon szép, de sokan vannak. Esetleg valami olyan házra gondoltam, ahol fel lehetne jutni a tetőre. Tudtok ilyen helyeket Budapesten?

2015. okt. 25. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hármashatárhegy, az antennák környékén. Jól fel kell öltözni, mert elég huzatos hely, viszont minimális a "forgalom".
2015. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen. Esetleg közelebb nem ismersz ilyen helyet? Inkább a belvarosra gondoltam.
2015. okt. 25. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A Gellért hegynek is vannak olyan részei, ahol kevesebben járnak. Ha késő délután mész vagy estefelé, akkor kevesebben vannak. Ne menj fel teljesen, hanem ott oldalt vannak ilyen kis keskeny utak, amik elvezetnek kiülős teraszokhoz. Én is ott szoktam néha üldögélni, sokszor a kuty sem jár arra, habár egyszer arra jött egy macska. A Margitszigeten a budai part gyakran elég kihalt tud lenni, néha már félelmetes. Ott lent a kövek között ritkán járnak, estefelé sokszor nagyon nyugis tud lenni. Nyáron nem annyira, mert akkor vannak akik fürödni járnak oda.
2015. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De a Dunaparton végig sok ilyen hely van ahol egyedül lehet lenni.
2015. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szobád egy ajtóbecsukás után.

Nekem is megvan ugyan ez a helyem, de nekem 5 percet kell bicikliznem egy mezőhöz, sajnálom neked nincs ily szerencséd.

Egyébként ez BP határán van.

2015. okt. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi llenne ha beülnél egy könyvtárba? Valami cswndes kis zúgába. Ott általában csend van és nem zavar senki. :)
2015. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!