Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy visszaszerezz...

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem a barátaim?

Figyelt kérdés
Másfél éve van egy barátom, akit nagyon szeretek és jól megvagyunk, de mégis egyedül érzem magam, mert mikor megismertem elhanyagoltam a barátaim és így el is veszítettem őket. Már bánom, hogy nem figyeltem rájuk is eléggé, és jó lenne újra jóban lenni velük, csak nem tudom hogy csináljam, sajnos mem vagyok egy kezdeményező típus, és mivel elég furán is néznek rám, nem tudom hogy mehetnék oda hozzájuk.. Meg félek hogy esetleg csak zavarnám őket..

2015. nov. 15. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Az ember úgyis elveszíti a barátait előbb vagy utóbb másfelé visz az utatok.
2015. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez elég pesszimista megszólalás volt az elsőtől. Nem tudom, mire volt jó, és ahsznos se volt.



Szerintem ezt mondd vagy írd le nekik, amit itt írtál. Esetleg írásban könnyebb. Írj mindnek külön-külön, hátha külön-külön hajlamosabbak barátkozni.

2015. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne furcsa ha másfél év után hirtelen elkezdenék nekik írogatni? úgy tűnik ők eléggé megvannak nélkülem, és elkönyveltek "antiszociálisnak akinek nincs élet".. Meg igazából ez eléggé két oldalú, mikor összejöttem a barátommal, az egyik barátnőm akkor szakított az ő barátjával és ezért kicsit mintha mérges lett volna rám, és elkezdett sértegetni amire én nem igazán reagáltam, mert minek is, és így lassacskán távolodtunk, és vele együtt a többiektől is
2015. nov. 15. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne furcsa, és amúgy sem kéne pszichológiai szakkifejezésekkel dobálózniuk.
2015. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem se, főleg, hogy teljesen jogtalan
2015. nov. 16. 09:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem, és sokaknak se barátja, se párja nincs. Inkább örülj, hogy neked legalább az egyik van, hisz manapság már ez is nagy kincs. Ne sóvárogj azok után, akik elhagytak, hisz ez mutatja, milyen emberek.
2015. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem sóvárgok utánuk, csak így egyedül érzem magam a suliban, meg mikor a barátom is találkozik a haverjaival elgondolkozok, hogy én nem is tudnék kivel, és ez rossz érzés
2015. nov. 17. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!