Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül érzem magam már soha...

Egyedül érzem magam már soha nemm lesznek barataim?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De.

Rajtad áll.

2015. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hogyan?
2015. okt. 15. 19:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is állandóan így érzem főleg, hogyha meglátok egy vidám baráti társaságot... :(
2015. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Néha nem árt nem otthon rohadni, hanem elmenni valahová. Ott még esélyed is lenne ismerkedni. a net nem megoldás. Járj el pl. egyesületekbe (nemzeti, hagyományőrző, okostojásos, sportolós, karitatív, akármi, ami érdekel), vagy iratkozz be valami sportolásra. Az ember csak társaságban tud ismerkedni. A szobádban valószínűleg senki új emberrel nem fox tudni megismerkedni..
2015. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát szerezz barátokat, ez csak rajtad áll.

Van valami hobbid, valami ami érdekel? Kezdj bele és ezen keresztül mad megismerkedsz a hozzád hasonló emberekkel.

Ha érdekel valami sport, iratkozz be edzeni. Ha művészi hajlamaid vannak menj rajzszakkörre, tanfolyamra. Ott majd magától "ragadnak" a barátok.


Nekem egyáltalán nincenek olyan "hétköznapi" barátaim, akik csak úgy jöttek a semmiből. Minden barátom valamelyik érdeklődési köröm alapján találtam meg.

Lovagoltam, így sok lovas barátom lett az edzésekről. Érdekelt egy bizonyos közösség, kultúra, eljártam rendezvényekre ahol rengeteg emberrel találkoztam.

Ilyen egyszerű. :)

2015. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A Tengerész ***** válasza:
Nem ártott volna ha közlöd hány éves vagy. Mert ha mondjuk 12 akkor semmi baj, még alakul az életed, egyszercsak lesznek, ahogy öregszel. Ha viszont 50 vagy akkor menj pszichológushoz!Amúgy ez is olyan mint a csajozás. Ha erőlteted, nem megy, ha meg rá se bagózol a csajokra, csak a saját személyiséged, tudásod, színesítésére, hobbid, sportod sikerességére törekszel, szóval nem görcsölsz a témán akkor egyszercsak elkezdenek utánad érdeklődni a csajok.
2015. okt. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy írjátok a kérdezőnek, hogy járjon el barátkozni, de szerintem ez nem ilyen egyszerű.Ha azért mész, hogy barátkozz azt meg fogják érezni,és taszítani fogja az embereket, inkább csináld azt, amihez értesz, mondjuk egy sportot és majd "ragadnak rád" emberek, akik saját magadért fognak szeretni, mert olyan nincs hogy neked nincs meg a saját társaságod, mindenki talál olyan embereket, akikkel hasonló az érdeklődési köre.

A lényeg hogy légy természetes és menni fog hidd el:)

2015. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elsődleges barátokat a legjobb a közeledben keresni. Ott ahol laksz, biztosan élnek hasonló korúak is. Csináljatok közös programokat. Az iskolában, munkahelyen is adott a barátok lehetősége. Együtt elmentek szórakozó helyekre, vagy bárhová....ott is adott a további ismerkedés lehetősége. A netes barátság jelentéktelen, amíg nincs személyes találkozás mögötte. Teremts alkalmat az ismerkedésre és ne legyél félénk, kezdeményezhetsz is, ha látsz egy szimpatikus embert és a körülmények is megfelelőek.
2015. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is egyedül érzem magamat. Ha gondolod írj rám :) 21/l
2015. okt. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En is egyedül érzem magam,30 as pasi vagyok,jo pasinak mondanak a csajok,a barataim mind szerte-szét vannak az országban es a vilagban,nem tudok senkivel egy normakisat beszelgetni,szurkek a napjaim,csak a sport van.Nem tudom kit kellene tennem, egyedul kezdjek el járni szórakozó helyekre, az milyen ?
2015. okt. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!