Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha elkezdenék sokat gépezni...

Ha elkezdenék sokat gépezni az elterelné a figyelmemet arról hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Sosem volt nekem.
2015. nov. 24. 16:59
 1/10 anonim válasza:
89%
A gép csak az életedet veszi el. Persze ma már nélkülözhetetlen úgymond, de akkor sem lehet egy szintre hozni az emberi kapcsolatokkal.
2015. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tapasztalatból mondom.
2015. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze csak ne felejts el kitartóan önkielégíteni.Ember éljél ne a gép előtt tespedj.Szedd össze magad növessz tököt.Tudom hogy tuskó válasz de igaz!Mi a baj?Kell segítség?
2015. nov. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Akkor már találhatnál valami egészségesebb elfoglaltságot.
2015. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] Olvasd el és a gépet kapcsoljad kifele!
2015. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, eltereli na meg ki a francnak van azon a figyelme hogy nincs barátnője? Majd ha jön, akkor jön, kényszerből ne tarts fent kapcsolatot.
2015. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gép ellenzőkkel ne is törődj, hiszen ha nem gépeznének akkor nem is válaszolnának :)
2015. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#1 mert a nő az nem, mikor elváltok és viszi a fél vagyonodat. Ki kell fizetned, a ház felét neki, pedig ő egy büdös vasat, egy homokszemet nem tett bele az építésébe!
2015. nov. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet tudok érteni... :) Egy nő sokszor sokkal többet visz el, mint egy gép, és cserébe az ég egy adta világon semmit nem kapsz! :) 29 vagyok, egyedül élek, külön albérletet tartok fenn, egy erős gépem van, sokat játszok, és lassan 7 hónapja nincs komoly kapcsolatom, ami egyáltalán nem tud érdekelni. :) Alkalmira lenne, de azt meg nem akarok. Szóval nyugodtan gépezz csak, majd lesz barátnőd, ha eljön az ideje, felesleges ezen kattogni. :)
2015. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
SZerintem is kockulj. Egy nő tényleg nagyon durván ki tud szipolyozni lelkileg vagy anyagilag. Hidd el tényleg nem ér meg annyit a dolog hogy bánkódj emiatt. Kockulj csak vagy csináld amit szeretsz. Én még kickboxolok is. Ne hidd azt hogy egy nőtől jobb lesz az életed mert nem. Ők is csak emberek.
2015. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!