Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hozzászoktam a magányhoz, de...

Hozzászoktam a magányhoz, de néha nagyon egyedül érzem magam. Hogyan tereljem el a figyelmemet? 25/N

Figyelt kérdés
2015. okt. 23. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Maszturbálj!
2015. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Olvass, nézz sorozatot, menj el futni vagy tanulj esetleg. 20F
2015. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Szinten lany vagyok csak 18 eves. Aludj egy jot, vegyel egy forro furdot, fogadj orokbe egy kutyust vagy cicat, tornazz otthon.
2015. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Maszti a legjobb
2015. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem vagy túl finnyás, velem néha boldog lehetsz!
2015. okt. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam .Szeretek is egyedül lenni.Én pl barkácsolok.Találj valami elfoglaltságot.F/28
2015. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
93%

"A testi betegségekre ott vannak a gyógyszerek, de a magányt, kétségbeesést és reménytelenséget egyedül a szeretet képes meggyógyítani. Sokan vannak a világban, akik egy darabka kenyérre éheznek, de még többen olyanok, akik csak egy kis szeretetre."



Szerintem nem kell elterelned a figyelmed, de ez nem azt jelenti, hogy ne csinálj semmit csak ülj ölbe tett kézzel, hanem inkább azt jelenti, hogy engedd szabadjára magadban ezt az érzést.. a magány érzését is...engedd hogy betöltsön az üresség és aztán sírd ki magad... :) majd miután sikerült jól kisírnod magad kezdj el kinyílni, mint a virág... kezdj el szabad lenni ne csak testben, lélekben.. Tudom ez csak duma, mert baromi nehéznek .. ,de te is képes vagy rá, mint még nagyon sok más ember..

Az élet nehéz és olykor elesünk, majd rémülten a földön találjuk magunkat, de aztán ott a padló fenekén, mindig rájövünk idővel valamire, egy tanulságra, ami megbékít minket, ami erőt ad... Ez a megbékítő erő jöhet egy szívverésből, egy másik emberből, jöhet egy szóból, egy gondolatból, egy mozdulatból, egy mosolyból... a lényeg h jön valahonnan és hozzád ér.. elér hozzád és megbékülsz, és akkor azt érzed, hogy ha talán nem is lesz minden jobb vagy tökéletes (de hisz nem is lehet tökéletes, hisz csak emberek vagyunk), mégis szebb, erősebb és boldogabb vagyok, mint voltam . Több lettem.


A magányhoz lehetetlen hozzászokni, lehet hogy sikerült már elviselned egy párszor, rengetegszer, de biztos nem szívesen tetted.. ezért ne hagyd magad magányban.

Bár nem ismerlek, de nyisd ki a szemed és csodálkozz rá a világ szépségeire, egy-egy nap örömére, a madarak csicsergésére... a szél zúgására, egy festmény, vagy egy kép csodálatos harmóniájára.. Isten szeretetére, Csodálj rá magadra :) ;)


Ezt elsősorban neked írtam, de szerintem több embernek szól a világban, (nem csak "mai világban" mert a világ mindig ilyen volt.. mindig voltak benne rosszabb és kevésbé rossz, jobb emberek.. szóval ez elég összetett dolog... de ha belegondolsz akkor mi volt a római korban... ugyan az mint most, drog nők, alkohol, szex, hűtlenség, irigység, kéjvágy, ármány, hazugság, kísértés bűn.. befejezve ezt a gondolatot Ádámtól és Évától kezdve mindnyájan bűnösök vagyunk, egyformán. és ezen nem tudunk változtatni, csak JAVÍTANI! :) de azt viszont nagyon is..)


Hol hagytam abba? :)

Na szóval örülök, azoknak akik elolvassák és bármire is becsülik ezt a pár sort. Köszönöm. Remélem segítettem.

2015. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

rendszeres edzés és időre evés testépítő étrend szerint.

bár ha ezt csinálnád rendszeresen 1 évig és bombázóvá változnál,akkor meg nem lennél sokáig egyedül,mert jönnének a támadó férfiak.

szóval megzavarnák a magányod.

de kellően mogorva vagy akkor talán el tudod majd őket ijeszteni.

2015. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia! És megkérdezhetem esetleg, hogy mi az oka? Mármint annak, hogy hozzászoktál? Miért? És mióta tart?


21L

2015. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

same here.

néha előjön, úgy havonta/kéthavonta nekem ez az érzés, mint valami ciklus. hol hosszabb, hol rövidebb ideig. eddig mindig túléltem. persze ilyen szívélyesen általában csak utólag tudom elmondani :)

próbálok yes man-t játszani.

nem beszélnénk? 25l

2015. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!