Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Azt mondják szép lány vagyok, én is úgy látom de a legtöbb pasinak csak szexre kellek. Egyszerűen nem értem hogy miért? A fiú barátaim mind szeretnek velem lenni, beszélgetni szóval nem értem hogy egy idegen férfi miért nem akar velem komolyabbat tervezni. Meglátnak egy szép lányt és csak a szexre gondolnak.

2015. nov. 29. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Meg is válaszoltad a kérdésed :) Ha meglátunk egy szép lányt, tényleg a dugás jut eszünkbe, de azt ne mondd, hogy ha meglátsz egy vízilabdázót, neked a kosárfonás ugrik be. Annak, hogy nem tervez komolyabbat, több oka is lehet. 1. A szép nőknél nagyobb a visszautasítás esélye, 2. Több pasi vesz titeket körül, így a rizikó is nagyobb a félrelépésre, illetve egyáltalán mint fenyegetés, jelen vannak. 3. Tény, hogy a férfiak hosszútávú kapcsolatot keresve az átlagos hölgyeket preferálják, ugyanis a felső 3 pont rájuk annyira nem érvényes, és nincs akkora egojuk, mint egy szépségével tisztában levő nőnek. Az elég visszataszító :) Remélem semmi értelmes választ nem tudtam adni... :D 29/F
2015. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te sem írtál kort, ezért általánosabban fogok fogalmazni, és kérlek ne sértődj meg.


Korábban velem is ez volt, és maximálisan együtt tudok veled érezni, mert egyszerűen borzasztóan elhúzott, hogy senki nem akar tőlem többet, csak a szex kellett, mikor értelmesnek tartom magam.


Az egyik oka az lehet, hogy olyan korban vagy (16-17-18), ahol a fiúk döntő többsége nem vágyik szerelemre, csak a szexualitásukat kívánnak kiélni, és lehetnél te a legkedvesebb, legintelligensebb nő is a világon, ha ők nem akarnak kapcsolatot, akkor fejre is állhatsz, nem fog változtatni a nézőpontjukon. (A sors iróniája, hogy egyszer egy ilyen fiúval szerettem volna összejönni, de nyilván nem akart. Most 3 évvel később bevallotta, hogy szerelmes belém már kapcsolatot akar. Kár, hogy engem eljegyeztek:-) )


A második lehetőség az, hogy szép vagy szép vagy, de valami ici pici plusz hiányzik nekik belőled, amitől meglobbanna a láng, valahogy a személyiséged, a lényed nem tudja őket úgy megragadni ahogy a külsőd.


Egy másik alternatíva az, ha a férfi másba szerelmes (még vagy már), és ezért foglalt a szíve, viszont ez nem akadályozza meg abban, hogy eleget tegyen a vágyainak.


Egy eshetőség az, hogy önmagában valami baj van veled, "haver csaj" a személyiséged, vagy túlságosan bevállalós vagy (pl szexbeszélgetések rövid idő után, szexi képek az első szóra), ezekből a fiú azt veszi észre, hogy te ilyen kis "könnyűvérű" vagy, és nem lehet veled mást kezdeni.


Meg kell értened, hogy attól, hogy a fiú barátaiddal képes vagy baráti viszonyt kezdeményezni, az nem egyenlő a romantikus érzésekkel, ha pedig ezek nincsenek meg, akkor úgysem akar majd mást tőled a fiú/férfi, csak szexet.


Mit tehetsz ellene?


Ellene konkrétan szerintem semmit. A legjobb az lenne, hogyha ismerkednél, ismerkednél, ismerkednél. Esetleg idősebb fiúkkal egy-két évvel, de persze csak akkora, ha megvan az intelligenciád, különben nem fognak komolyan venni (magyarul ne légy vihogós, komolytalan tinilány). Ha esetleg tényleg túl bevállalós vagy, akkor azt meghagyni a kapcsolatodba, hiszen, ha kötelezettségek nélkül is megkaphatnak (vagy ezt érezteted velük) akkor mégis mit vársz? Sajnálom, de hidd el idővel jobb lesz, megismersz majd olyat is, akinek nem csak erre kellesz, csak észre kell venni, és nem kell rohanni a macsó kategóriás, bárkit megkaphat, nagyképű, arrogáns palik után, mert nekik tuti nem kell majd cuki kapcsolat :-)

2015. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Roland G. ***** válasza:

Szia!


Az előttem író leírta a lényeget.

Még annyit,hogy a fiúk azokat a lányokat veszik komolyan,akikért küzdeni kell kicsit,a többi típusú lányokat pedig csak kihasználják.

2015. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha hagyod magad... hidd el, egy pasi sem fog komolyan tervezni úgy, hogy tudja, hogy miylen hamar hagytad magad, elenben ha küzdeni kell, akkor közben lehet valóban beléd szeret és nem csak a gyors numerát látja bennem, nem mellesleg arról, hogy alapesetben, ha könnyen megkaphat rögtön gondolhatja, hogy akkor biztos más is, és vajon mennyire lennél hüséges...
2015. dec. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!