Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Depresszió Ellen Megoldás?

Depresszió Ellen Megoldás?

Figyelt kérdés
Nem Akarok Nagyon Belemenni a Témában, Csak Normális Választ akarok, akit meg érdekel, (Privát)

2015. okt. 29. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a sport segített. Előtte semmit sem sportoltom soha, elkezdtem fekvőtámaszokat, felüléseket és segített hogy minden nap egy kicsivel többet tudtam.


Úgy éreztem hogy az életem napról napra egy helyben áll, ez segített hogy haladást lássak.


Nehezen aludtam el is, de 2 óra futás után már csak azt vártam hogy beessek az ágyba...


Ami még fontos: a világot abszolút nem érdekli hogy depressziós vagy. Senkit. Az orvost sem, a barátokat sem, senkit. De ez nem gond, mert úgyse tudnak segíteni, a depresszió kezelése nem a felvidításról szól.

2015. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piriiiii ***** válasza:
Első, akkor miről szól a depresszió kezelése?
2015. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted attól hogy valaki leül vígjátékot nézni, meggyógyul?


Szerintem arról szól a depresszióból való kigyógyulás, hogy az egyén újra látni kezdi az értelmét a dolgoknak, motivált lesz hogy kikeljen az ágyból.


Ha valaki pozitív változást lát az életében, akkor elindult a kivezető úton...de az hogy jönnek a haverok, nevetünk, bulizink egy jót, az hogy adna ilyet? Ez csak arra a pár órára tart. Rengeteg depressziós ember van aki normális társasági életet él, de magába zuhan amikor egyedül van.

2015. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 piriiiii ***** válasza:

Nem provokálásként írtam a kérdést, hanem mert szeretném tudni, hogyan lehet belőle kigyógyulni.

De hogyan lehet rávezetni, hogy lássa a dolgok értelmét? Visszafogom magamat és nem írok semmi lehangolót, mármint ami a kérdezőt lehangolhatja...

Ha valami, a sport tényleg segít egyébként, ezt néha én is tapasztalom.

2015. okt. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A normális emberi kapcsolatok hiánya miatt válik valaki depresszióssá. Megoldás meg ennek a keresése.
2015. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Több mindentől lehet egy ember depressziós.

Most nem akarok belemenni a fajtáiba,okaiba.

Ha valakit érdekel úgyis utána néz.

A lényeg,hogy több "szint" van és több féle terápia.

Küzdeni kell,hogy megtaláld a kiutat.

Ebből a betegségből,állapotból leginkább saját magunkon segíthetünk.

Persze néha kell a "mankó".(Pszichológus,pszichiáter)De az oroszlán rész a mienk!

Sporttal,háziállattal,vitaminokkal,vígjátékkel,stb.Kinek mi segít.

Én így élek több mint 40 éve.

Hullámvölgyek között :)

2015. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hallgass más bandákat 😊

Amúgy mióta szereted őket és mi a kedvenc számod tőlük? Nekem a ma éjjel

2015. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A Normális Válaszokat Természetesen Köszönöm


#7:Hogy Érted Hogy Más Bandákat Hallgassak?

2015. okt. 30. 12:53
 9/9 A kérdező kommentje:

És Milyen Zenéről Beszélsz?


A Rocker Sonic HUN Nem Rockbanda Hanem CSAK A Felhasználó Nevem, Mert szeretem a Rock-ot És A Sonic Játékokat

2015. okt. 30. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!