Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Fekete hajú,egyik szemem zöld másik barna.151 cm vagyok,ami szerintem nagyon kicsi.Eddig több barátom is volt,de egyszer csak meguntak.Én tényleg törekszem arra ,hogy a másik jól érezze magát velem.Vékony vagyok,nem az anorexiás típus,járok kondizni mindén nap.Nem vagyok ronda,szóval a kinézetemmel nem lehet baj.Kedves voltam mindegyik barátommal,de úgy 7 hónap után szakítottak velem.Persze nem tartok háremet.És nem tudom hogy miért..Sokaknak tetszem,de ők meg úgy kb 1napig lennének velem
2015. nov. 29. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha megérsz érzelmileg, ami még pár év, olvasd vissza ezt a kérdést.Jót fogsz mosolyogni.Szerintem pihentesd ezt a témát mert gyerekfejjel még nem látod át kellőképp.
2015. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,ez sokat segített:*
2015. nov. 29. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
pedig igaza volt...
2015. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Kislány vagy. 14 évesen nem lesz komoly kapcsolatod. A kinézeteddel semmi gond, ha összejönnek veled. Ha gondolod, akár képet is küldhetsz és írok őszinte véleményt. De ők is fiatalok és nem fognak egy lány mellett éveket eltölteni.

14 évesen pedig ne járj kondizni, mert nem tesz jót a csontozatodnak.

14 évesen pedig irreális is egy több éves kapcsolat. :)

2015. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A te korodban nem fogsz komoly srácot találni, van amelyiknek 24 éves korára sem ér be az agya lágya. :)
2015. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint férfi mondom, hogy a fiúk többsége később ér meg.

Az én barátaim abban a korban (14-15-16 évesen) sem hosszú kapcsolatot akartak egy lánytól, na persze még most is ritka.

Éretlenek, nekik nem számít a hűség, csak, hogy legyen egy barátnő mert ha nincs akkor az "ciki".

A kondival meg az ég világon semmi baj nincs, aki ellenkezőt állít az nem ért hozzá, igen testépítő vagyok (igaz hobbi szinten de én meg 15 évesen kezdtem..)

Ebben a korban a hormonszint magas gyorsabban tud izmosodni az ember mint 30 évesen.

Próbálj meg ne törődni ezzel, majd csak eljön az ideje.

Szép napot! Remélem segíthettem.

2015. nov. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!