Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak holnap?

Mit csináljak holnap?

Figyelt kérdés
Szabin vagyok itthon a héten, és várok hétfő óta csomagot. Unatkozom itthon. Egész házat kitakarítottam már, összes lyukas zoknit megvarrtam, kaja van. Tv unalmas számítógépes játékok nem az én világom. Facebookon nem nagyon tudok kivel beszélni. Segítsetek, mit csináljak?

2015. okt. 27. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg egy jó könyv?:) Vagy olvasgass itt a gyakorin. :D
2015. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szabin vagy? xDDDDDDDD Juj, szegény! Pénteken vettük töriből a szabin nők elrablását.
2015. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálam ezek szoktak beválni unalom ellen:

- gyakorizok. De tényleg, pár kérdést megválaszolok (lehetőleg hosszan és kifejtősen), és már eltelt fél óra.

- DIY dolgokat készítek el=barkácsolok youtube videók alapján, amivel nem csak az unalmamat csillapítom, de a szobám/ház is jól fog kinézni.

- tumblr. Mondjuk egy felnőttnek/idősebb embernek nem hiszem, hogy nagy érdeklődési szintet hozna elő ez az oldal, de hátha.:P

- zenehallgatás egy jó kis tea mellett.

- film/sorozatnézés. Ezzel el tudnék ütni egy egész napot is akár.

Hirtelen csak ennyi jutott eszembe, remélem segítettem valamit.:)

2015. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagydolgot a wc-n.
2015. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
holnap szerda, és játsz a skandináv lottón!38 milla a fó nyeremény! :)
2015. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha a takarítás "felületes" volt akkor ess neki megint, úgy értem pakold ki a szekrényeket és selejtezz, a nem használt ruhákat, a szekrény hátuljában bújó lejárati dátumhoz közeli ételeket szedd elő és stb.


Olvass egy jó könyvet, ajánlom a trónok harcát.


Kreatívkodj valamit, alakíts át egy meglévő bútort vagy ruhát. Készíts új díszt a falra.


Este menj le futni, majd vegyél egy forró habfürdőt utána pedig nézz meg egy jó filmet.


Keress új recepteket, jövőhéten és máskor is kell enni, legalább lesz mit kipróbálnod.

2015. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja a skandi az jó ötlet! :D
2015. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Halálos iramban 1-2-3-4-5-6-7 el is ment a napod! :)
2015. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyere velem fogorvoshoz. Félek.


Amúgy itt a halloween, csinálj valami kis DIY díszítést. Vagy esetleg már készülhetsz rokonoknak, barátoknak karácsonyra saját kezű alkotásokkal. :)

Olvass egy jó könyvet vagy kezdj el egy érdekes sorozatot.

De azért gyere el velem fogorvoshoz...:D

2015. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Beszélj velem :D
2015. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!