Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehet akkor az ember ha...

Mit tehet akkor az ember ha mar semmi nem dobja fel?

Figyelt kérdés

Nem lehet barátnőm,ezt mar elfogadtam.A munkahelyemen egy csicska vagyok,ezt is elfogadtam!! De szégyellem,hogy egy nulla vagyok,és már egyedül csinált dolgaimban sem lelem az örömömet!

Állandóan az jár az eszemben,hogy fel vágom az ereimet.Vagy fel akasztom magam! De nem tehetem anyum miatt.Tudom,hogy anyám szeret.De ha semmire való vagyok és élet unt,akkor mit tegyek?



2015. dec. 6. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Néha én is hasonlóan érzek. Keresem a megoldást.
2015. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ember, hány éves vagy, 10?

Azért vagy csicska mert beletörődtél, amúgy pedig igazán sokra vihetnéd.


Tedd fel a kérdést magadnak hogy tényleg szeretnél változtatni? És mire vagy hajlandó ezért?

Van segítség, és lesz is, ha keresel és elhatároztad hogy ez neked elég, innentől más leszel.

2015. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi, nincs vesztenivalód!

Ami nem öl meg, az megerősít!

Ki korán kel,aranyat lel!

Chi dorme non piglia pesci(=Aki alszik, nem fog halat)!


Bár tudom, ezek elég közhelyes mondások, de én ha ilyeneket mondogatok magamban, az mindig sok erőt ad, és egyik pillanatról a másikra szuperhősnek érzem magam.

2015. dec. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.Szólj ha találtál megoldást.

2.Ugyan,ugyan ebben amiben én vagyok,mar nem lehet kimászni.Ha az élet minden területén csődöt mond az ember,akkor mégis mit lehetne tenni?Semmit!!

3.En csak Szuper senkinek ereznem magam.

2015. dec. 6. 14:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Akinek megoldás kell, írjon rám.

Elkezdhet gondolkodni, realizálni s élet értelmét, fejlődni.

Nem lehet? Ki tiltotta meg?

Munkahely miért számít? Csak rendszerben elfoglalt helyed. Nem esemény, nem számító, nem csinál semmit se. Csak bizonyos X idő amitt ott kell lenni.

Ha személyiség alapon néznéd te is tudnád nem vagy nulla, s ha nulla lennél, akkor is embrek nagy része negatívságukkal alattad lennéne s vannak is.

Hozzáállásodon változtass s szinte mindenben megtalálod majd élvezetet.

Ha semmirevaló lennél, nem születtél volna meg.

Írj ha kell segítség boldog élethez.

2015. dec. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ma 14:44 Ez tetszett!
2015. dec. 6. 15:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Vehetsz koporsót, sírhelyet, lezsírozhatod a lelkipásztorod,megírhatod a végakaratod, összedobhatsz egy kissebb vagyont.Hidd el jópár évbe belefog telni.
2015. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező az ereidet nem fogod tudni sikeresen felvágni. Gyakorlatilag minimum nővérnek kell lenni, hogy sikerüljön így öngyilkosnak lenni.

Az akasztás meg a legs..rabb halál amit el lehet képzelni.

Megjegyzem én is hasonló cipőben járok, mint te, a nők nem vesznek emberszámba, a munkám ugyan nem olyan rossz, de minden nap eszembe jut, hogy de jó lenne meghalni, de jó lenne, ha nem érezném az ürességet, a fájdalmat, a magányt... én elkezdtem pszichológushoz járni... Szerintem próbáld meg te is hátha jobb lesz, veszíteni nem nagyon veszíthetsz.

2015. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elevenen elégni szerintem sokkal szarabb!!!.NEM 1 NYELVET BESZELEK AZ AGY TURKASZÓKKAL SAJNOS!

Úgyhogy más ötlet?

2015. dec. 7. 16:22
 10/12 anonim ***** válasza:
dokfele agykurkasz van, egybol envonjal le tanulsagot. probald ki bertok gyulas scypon
2015. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!