Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányos az hogyan tölti...

Aki magányos az hogyan tölti a mindennapjait?

Figyelt kérdés

Kicsit magányosnak érzem magam. :/


22/F


2015. dec. 6. 18:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Inkább máshogy: Aki már nem magányos, az hogyan tört ki a magány fogságából. :)
2015. dec. 6. 18:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Számítógép, tévé, olvasás, rajzolás, ilyen otthoni hobbik.
2015. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyitottam az emberek felé, elkezdtem bízni abban, aki megérdemelte, és nem arra hajtottam, hogy mindenki csak velem akarjon barátkozni, mert nagyon sokan abba a hibába esnek, hogy nem elégednek meg azzal, amijük van :)
2015. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerzek barátokat neten, hogy ne legyek magányos. Most már nem mindig vagyok egyedül, nem mindig vagyok magányos.
2015. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Netezés (hírek, fórumok, blogok olvasása), játék (számítógépen), videók nézése youtubeon + filmek, sorozatok. Az egész olyan mintha semmit se csinálnál, mégis nagyon gyorsan telnek a napok, sokszor valahogy tanulni sincs időm.

Egyébként nem éri meg magányosnak lenni, mert ha egyszer az leszel, nagyon sokáig tart, amíg újra lesz társaságod, barátaid és ez egy ördögi kör: nincsenek barátaid -> nem mész sehova, nem csinálsz semmit -> nem ismersz meg új embereket. Persze lehet mondani, hogy menj egyedül meg találj ki programokat magadnak és szerezz barátokat, csak egyedül sokkal nehezebb minden ilyesmi, mint társasággal. Én már évek óta vagyok így (középiskola közepe, vége óta), valahogy nem sikerül kikerülnöm ebből az állapotból. Bocsi, hogy hosszú lett és a legtöbb nem is arról szól amit kérdeztél.

2015. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ahogyan az útolsó írja.Itt vidéken nem nagyon van program szingliknek.
2015. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Reggel felkelek, elmegyek dolgozni a csodálatos munkahelyemre, délután hazajövök, animéket nézek és eszek közben, utána játszok, netezek és alszok. Körülbelül minden nap.


Hétvégente annyi a különbség, hogy nem dolgozok, úgyhogy akkor a szabadidőmben is a net-játék-anime kombót űzöm.


Magányos vagyok, de megszoktam már.

27/f


(Kitörni elvileg úgy lehet, hogy nyitni kell valahogy az emberek felé. Például eljárhatnál konditerembe mondjuk és ott lehet beszélgetni új emberekkel.)

2015. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egész nap itthon szenvedek a gép vagy a tv elő, vágyakozok egy jobb élet iránt, hogy legyenek haverjaim, barátaim de nincsenek. Vagyis van egy, de pont emiatt arra néha túlságosan ráakaszkodok interneten vagy mobilon, mert szükségem van társaságra viszont rajta kívül nincs senki. Messze él tőlem, néha találkozunk csak.

Szóval javarészt itthon ülök és szenvedek, öngyilkosságon gondolkodok

2015. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as! Komolyan emiatt gondolkozol öngyilkosságon? Én is viszonylag magányos vagyok, egyedül járok-kelek a városban, de meg se fordulna a fejemben, hogy ellökjem magamtól az életet... Igen, kegyetlenül nehéz tud lenni, de ha azt gondolod, hogy az öngyilkossággal megoldanád a problémát, akkor nagy tévedésben vagy. Nem szokásom se itt, se máshol az észt osztani senkinek (és kérlek, hogy ezt se vedd észosztásnak), de mikor ilyesmit olvasok, muszáj írnom. Az, hogy akarsz-e változtatni a helyzeteden, csak rajtad múlik.
2015. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!