Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Örök magányság?

Shadow0101 kérdése:

Örök magányság?

Figyelt kérdés

Már jóideje nincs barátnőm és bele törődtem hogy valószínűleg nem is lesz már,mivel annyira nincs hozzjuk szerencsém hogy ezen már szinte nevetséges.

Amikor ismerkednék egy lánnyal akkor meg egyszerűen egy daraig tudunk miről beszélni amíg elmondjuk mi történt aznap és kb Ennyi..szörnyen unalmasnak tartom magam..vannk pasik akiknek jó dumájuk van de nagy kamu az egész én meg nem szeretek marhaságokról beszélni..nem az a fajta ember vagyok aki sokat beszél de keveset mond hanem pont az ellenkezője és ez unalmas a lányoknak szerintem..szar érzés mikor minden nap ugyan ugy telik e hogy senknek nem hiányzom..senki nem var otthon..nem is járok sehova sem mert egyedül ki a fene megy el bulizni is pl.ahol most lakom nincs egyetlen baratom sem...azthiszem ez már így marad örökre


2015. dec. 12. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne agodj! Ha nem tudsz beszélni akkor meny el egy buliba egy kávézoba szolits le egy lányt beszélj kicsit kérj tello számot és ne egy éterembe vagy ilyen hejre vidd hanem valami izgalmasabra mert ha nagy az izgalom nincs idö beszélni .És ott vanak az alap kérdések mit tervezel a jövöben? Mit vársz az élettöl? Most hogy érzel az életedel kapcsolatban? szeretsz szorakozni ?van hobbyd? szereted az állatokat? ezeket mindig egészisd ki és halgast figyelmesen a partnered.+ barátokat szerezni rohadt könnyü láts egy ép bulizó csapatott :Sziasztok hozzátok csapodhatok a nevem xxx és láttom hogy jó fejek vagytok. Ennyi ne légy már nyámnyila a határozotságnál nincs menöbb.
2015. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy így marad. Én speciel erre vágyom. Ugyanis nekem van egy életem: a Kung-fu és az otthonom be akarom majd rendezni úgy, hogy rengeteget tudjak edzeni. Fabábu, zsákok, súlyok, fegyverek és így tovább. Te is találj egy életcélt, amit csinálhatsz és csinálnod kell, mert az övé vagy. :) A legjobb dolog a szabadság.
2015. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
A második válasza taps nagyon ötletes ..most ugy vagyok én hogy nem gondoltam ilyensmire és irtam meg válaszul gratu hogy ilyen vagány dolgot választottál élet célnak.
2015. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ömmm... köszi! Amennyiben nem szarkazmus volt. Én csak azt mondtam, hogy nekem mi a jó, vagyis, hogy nekem ez a célom. Ha neki ez nem jó, akkor nem kell ezt tegye, de én így érzem jól magam. Szerintem mindenkinek úgy kell élnie, ahogy ő jól érzi magát és nem úgy, ahogy azt más diktálja. :) Én csak egy opciót mondtam, nem kell a Kung-fu-nak lennie, ha a tánc a mindene, a kosár vagy a foci, akkor annak is neki lehet szentelni az életed. :)
2015. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szarkazmus bocsi ha félre érthetöen irok.
2015. dec. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg az alkotótevékenység teszi ki az életemet (rajz, festés, programozás, írás), ezért nem hiányzik a kapcsolat, sőt fontos, hogy sokat egyedül lehessek.


De amúgy nem hinném, hogy lányoknak unalmas az, aki keveset beszél (pláne, ha sokat mond), sokakat jobban érdekelnek a mélyebb tartalmú beszédtémák, mint a jópofizás. Persze ez nem első találkozáskor szokott felszínre törni, gondolom ezért marad a "mi történt aznap" szöveg.

2015. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bandi6891 ***** válasza:

Nem vesztes sokat ha nem ismersz meg embereket.Túl sokat kellene mások hibáival foglalkoznod.Alig van aki megérdemelné,jobb ha tényleg alkotsz valamit,vagy tegyél értelmes dolgokat.Többet teszel ha kiadsz a madaraknak enni így télen mint beszélgetsz egy emberrel.Eljárni el tudsz anélkül hogy bulikba meg kocsmákba mennél.A lényeg hogy szellőztesd ki a fejed.


Megnyugtatlak nem lesz örök a magány,rosszul írtad,csak amíg élsz maximum.

2015. dec. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat srácok/lányok. Sokat segtett :)

Egyébknt nekem is van egy hobbim amit nagyon szeretek az pedig a hegyi bringázás..őssze spóroltam rá a pénzt és elszoktam menni bringázni mert izgalmas is és a táj is iszonyat szép plusz olyankor nem gondolkodom a magányon mert leköti a figyelmem az élmény..csak jó lenne megosztani valakivel ezeket a csodás perceket.

2015. dec. 13. 07:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A bringázás az nagyon jó :))) Főleg a természetben.


Én is bringázom, de nem hegyekben hanem aszfalton egy versenybiciklivel és nagyon élvezem. :D :)


Csatlakozz egy biciklis klubba.

2015. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!