Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sírhatnékom van, ha látom...

Sírhatnékom van, ha látom mások boodogságát?

Figyelt kérdés

Csúnyán kisiklott az életem, és egyre csak romlik. Egy ideje depresszióval küzdök, 13-14 órákat alszom, de utána is fáradt vagyok, szóval pár óra ébrenlét, és alszom is vissza. Gyakran vannak rémálmaim, félálomban kiabálni próbálok, nem tudom, mikor vagyok ébren, enyhén hallucinálok.

Az evéssel és az ivással is problèmàim vannak, ahogy az egészsegemmel is. (Ma este is olyan ismeretlen eredetü erös fájdalmat éreztem, hogy összegömbölyödve sikítottam a végén már) Sokszor vannak öngyilkos gondolataim, és nem érdekel semmi. Naponta több alkalommal sírok ok nèlkül.

Ha làtom, mások milyen boldogok, ahelyett, hogy örülnék mèginkább szomorú leszek, és ràm jön a sírógörcs.

Családom és barátaim nincsenek.


Hogyan tovább?


2015. dec. 16. 21:47
 1/8 A kérdező kommentje:
*boldogsàgàt
2015. dec. 16. 21:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Tegyél magadért: menj pszichológushoz. Muszáj, mert ebből egyedül már nem jössz ki.
2015. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez most találós kérdés, vagy mi? Hány éves vagy?
2015. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szólót.Én is hasonlóan nyomorultul voltam és nem azért mondom hig befolyásoljalak.Mégis kimásztam belőle, nem egyedül hanem segítséggel!Családfelállítás egy nagyon jó módszer és nincs köze ahoz hogy jelenleg van-e családod ne értsd félre.
2015. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jövö héten 22 (lány)
2015. dec. 16. 22:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Eszel elalvás előtt?

Miért gondolod hogy kisiklottál?

Ha túl sokat alszol fáradt leszel egész nap!!

2015. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha addig és akkor nem találkoznánk, boldog szülinapot kívánok! És mellé végtelen boldogságot!
2015. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is jövő héten van a szülinapom :)

Ha van kedved bármikor beszélni bármiről, nekem írhatsz nyugodtan, nekem is volt nagyon rossz időszakom, szerencsére többé kevésbé már jobban vagyok.

2015. dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!