Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány, gyönyörű és...

Van egy lány, gyönyörű és kedves, menyasszonynak való, De mindenki számára elérhetetlen a lány, mert csalódott a férfi nemben így távolságot tart, Ti minek hívnátok, becéznétek? Napsugáron felül.

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hajnalcsillag
2014. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy Hajnaltündér, Tündércsillag, ha már a csillagászatnál vagyunk.
2014. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Angyallány
2014. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Béla
2014. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kiscsillag. Azért, mert távoli is, meg tűz is van benne (a "csillagász" voltam) :D
2014. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom van neki neve, abból is ki lehet indulni... Az ilyen tündérke, napsugár meg hasonló személytelen, álköltői becenevektől hányni tudok és csak ellenszenvet kelt bennem az illetővel szemben, bár lehet én vagyok defektes, de a leírásod alapján a kérdéses csaj sem százas. :D
2014. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

H*lye pitsának. De most komolyan. Ha csalódott pár srácban, akkor gondolom olyan típust is választhatott, aki átverte.

Ez pedig nem azt jelenti, hogy az összes srác szemét lenne. Csak gondolom a színjeles tanuló mások által lúzernek mondott jancsika nem kellett neki, sem a csendes pistike, a szemüveges karcsika, stb.

És jegyezd meg, akármennyire is cuki, nem menyasszonynak való! Mert ez a "rajtam van a világfájdalom, mert csalódtam a pasikban" típus, miután magához tér a sokkból, újra el fogja követni ugyanazt a hibát, ugyanúgy egy b**kó pasiba fog beleszeretni.

2014. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha jól belemegyünk egy témába, egyszer eljön az igazság pillanata!
2014. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mire az első választ megírták, addigra már össszejött egy jópasival. És most ő becézi. A jó gének nyernek, a többiek meg elméleteket gyártanak arról, miért tart a lány távolságot. Hát nem tart az távolságot mindenkivel, csak azzal, aki nem jön be neki.
2014. szept. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!