Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy férfi kinek nyílhat meg,...

Egy férfi kinek nyílhat meg, kivel oszthatja meg a bajait?

Figyelt kérdés

Válásom óta egyre jobban elzárkózom. Randizgatok lányokkal, szeretnék is valakit találni és megállapodni újra. De valamiért mégis véget vetek a kapcsolataimnak, amint úgy érzem, túl közel kerülhetne valaki hozzám. Már két ilyen komolyabbnak induló kapcsolatot is lezártam. De ugyanakkor szeretethiányom is van. Túl válogatós lettem? Vagy félek sérülni? Bizalom hiánya?

Ugyanakkor, ha megnyílnék valaki fele, olyan reakciókkal találkozom, hogy egy férfi legyen kemény, ne mutassa az érzelmeit stb. Akkor hogy van ez???



2015. dec. 19. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy igazi barát nem mondana ilyet: "egy férfi legyen kemény, ne mutassa az érzelmeit stb."


Ergo van barátod? Neki ki tudnád, ha nincs akkor itt a hiba.

2015. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, persze. De olyan, aki látná a teljes képet rólam, nincs. Ugyancsak bizalmi okokból.
2015. dec. 19. 18:44
 3/4 anonim válasza:
Ha gondolod, írj egy privit, hátha idegennel könnyebb erről beszélni! :)
2015. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy újabb érzelmi sérüléstől félsz. Előbb le kellene zárnod magadban is a régi ügyet, erősödnöd, töltődnöd, egyelőre még nem kellene erőltetni egy újabb párkapcsolatot. Ha gondolod, nekem is írhatsz, ha másnak nem tudod kiönteni a szíved.
2015. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!