Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedülállók! Ti nem érzitek...

Egyedülállók! Ti nem érzitek nagyon egyedül magatokat karácsonykor?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 14:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

De :(

Valaki beszélgetni ? 28/f

2015. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Blade Bone ***** válasza:
Én teljesen jól vagyok, főzőcskézek, sütögetek, netezek, ha ebből elég elviszem a kutyáimat valamerre sétálni meg futni, plusz edzeni is szoktam.. Így hamar megy az idő és legalább hasznosan is töltöm. Meg egyébként a tesóimmal lakom úgyhogy elvagyunk, és amúgy se nagyon érdekel a karácsony.
2015. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem, végre teljes nygalomban voltam otthon. Szaboltáltam a Karácsonyt..
2015. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Stewie Griffin(real) válasza:
Szerintem király :-) . Végre nem csesztetett senki a fenyőfa talpba való befaragásával, ajándék vásárlással, kötelező bamba vigyor felvételével és a napi 30 énekléssel 24,25,26-án... TÖK JÓL VOLTAM/VAGYOK !!!
2015. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 wolfi85 válasza:
18F, nemigazán érzem magam magányosnak még karácsonykor sem, nem kell ilyenre gondolni hogy nincs senkid, így is lehet élvezni az életet. de azért jól esne ha lenne barátnőm, addigis csináld azt ami boldoggá tesz :)
2016. jan. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!