Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok éve/Mindig egyedülállók!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok éve/Mindig egyedülállók! Ti tudtok hinni benne, hogy egy nap nem lesztek egyedül?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze. Nálam sokkal szerencsétlenebbek is szedtek már össze normális barátnőt, szóval idővel csak összejön nekem is... Bár lehet jobban haladnék, ha tennék is az ügy érdekében.
2014. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én már csak "ex-sok éve egyedülálló", mert van barátnőm. Szeretném megosztani veletek, hogy én hogy gondolkodtam.


Én azért voltam egyedül, mert féltem a lányoktól, nem mertem ismerkedni, de mindig hittem benne, hogy lesz majd valakim. Ma már ott tartok, hogy le lett győzve a félelmem, simán ismerkedek lányokkal, és van barátnőm is. Tehát én nem estem kétségbe, és jól is tettem, mert meglett az eredménye.

2014. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%

Sajnálom azokat, akiknek ez szükség. A társ keresés, párkapcsolat egy választás, egy opció - nem életszükséglet. Egyedül kell Egész lenni, nem mástól várni a csodát.


Ettől függetlenül bármi megeshet. Pesszimista hozzáállás, hogy "soha sem lesz senkim".

2014. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem,már beletörődök lassan,hogy nekem soha nem lesz barátnőm,pedig ezerszer többet tettem érte életemben,mint sokan mások...

23/F

2014. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mr. Truth ***** válasza:
mostmár nem...
2014. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én teszek érte, nyitott vagyok, de már túl sok éve áltatom magam azzal, hogy majd egy nap találkozok valakivel, aki a barátom lesz. Már semmi alapot vagy okot nem látok már, amiért hinnem kéne benne.
2014. szept. 26. 18:46
 7/15 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Én 19, még nem volt komolyabb kapcsolatom, de majd lesz!!:-)

2014. szept. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mivel önszántamból vagyok egyedülálló, nem akarok hinni benne egyenlőre. Most se időm se energiám nem lenne egy kapcsolatra. Megaztán nincsenek is jó tapasztalataim.
2014. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
23 vagyok és nem volt még senkim... de szeretném, ha lenne. Viszont sokat csalódtam fiatal lányokban... most már úgy vagyok vele, hogy ha lesz valaki, az legyen 30 fölött, legyen érettebb. Nem lányt akarok, hanem nőt, aki értelmesen tud gondolkodni dolgokról és nem probléma neki, ha komolyat tervez az ember. A korombéliek 95%-a nem akar KOMOLYAT. Én meg csak komolyat akarok. Szóval 30 alatt nem is érdekel egy sem.
2014. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne,mert tudom,hogy egyedül pusztulok majd el.
2014. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!