Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem bírom már egyedül, érez...

Nem bírom már egyedül, érez még így rajtam kívül valaki?

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 03:32
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Miért vagy egyedül keress valaki(ke)t akivel összejárhatsz,egyedűl nagyon rossz.
2015. dec. 25. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bandi6891 ***** válasza:
ááá szerintem jól bírható.Majd megszokod kérdező.
2015. dec. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Evele123 ***** válasza:
43%

Hány éves vagy, kérdező? Mennyire vagy nyitott az emberekre? Milyen hobbid van, aminek lenne valamilyen klubtevékenysége is?


Amikor én magányos voltam, elmentem egy Reiki-klubba beszélgetni és megváltoztam, mert azelőtt zárkózott voltam, nem barátkoztam senkivel.


"Ha mindig ugyanazt csinálod minden nap és közben más eredményt vársz el, abban mi a logika???" - Kérdezték tőlem egyik nap...


30/F

2015. dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Én is néha nagyon egyedül érzem magam, pedig itt van a családom, de valaki nélkül nagy ürességet érzek idebent.
2015. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Egy könyvben olvastam egyszer, hogy az emberek 90%-ának gondja van a kapcsolatával. A maradék 10 % meg egyedül van."

Keress párt magadnak, erről szól az élet. Nem lesz tökéletes, de te sem vagy az / különben már nem kérdeznél ilyent./

Boldog karácsonyt!

2015. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
rossz egyedül.. nehezen lehet hozzászokni
2015. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Amikor látok párokat az utcán, sokszor sírhatnék jön rám. Gátlásos, szótlan vagyok, ezért nem merek kezdeményezni a lányoknál, ők meg nem kezdeményeznek. Mondjuk nem is járok sehová, munkahelyemen sincsenek nők, így nem is nagyon tudnak. Nem is tudom hová mehetnék 27 évesen, ismerősök lemorzsoltak a fenti okok miatt, így nagyon nehéz. Félek egyedül maradok.
2015. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az erő veled van!
2015. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!