Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen egyedűl?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedűl vagyok már az élettől is elment a kedvem. Folyton a négy fal között vagyok. Téli szünetbe is egyedűl leszek. Senkinek nem tudom kibeszélni magam ha baj van. Vágyom rá hogy legyen valaki aki segít ha baj van, és ha úgy van én is neki, egy barát híányzik, de nincsen senkim. Minden napom, gyászos hangulatú, gyászolom a boldogságom ami rég elhagyott. Mit kéne csináljak hogy ne legyek egyedűl?

2015. dec. 15. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a 4 fal között tölteni az idődet, avagy ha ott vagy akkor ismerkedni neten.


Cset, csetrulett, online játékok, stb. lehet találni embereket.

2015. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kimennék én itthonról de egyedűl nincs értelme. Próbálkoztam neten is de csak híteget. Nem érdeklek senkit.
2015. dec. 15. 19:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet rossz helyen próbálkoztál.
2015. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztosan lesznek majd barátaid ne aggódj! Lehet csak pont a környezetedben élők nem fogadnak el olyannak amilyen vagy. Én is elég itthon ülős vagyok és nincsenek nagyon barátaim, de megpróbálom így is jól érezni magam. Leginkább csak a GYIK. felhasználóival beszélgetek néha. 15/L
2015. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És legalább sikerül?
2015. dec. 16. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
hasonló helyzetbe vagyok ha lenne kedved beszélgetni írj :)
2015. dec. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 elwera ***** válasza:
Legyél ketten. Keress egy ismerőst és találjatok ki együtt programokat.
2015. dec. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!