Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért 0 az életemnek a párkapc...

Slimshady91 kérdése:

Miért 0 az életemnek a párkapcsolati része?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


18éves vagyok, kb 1,5 éve teljesen szerencsétlenbe ment minden párkapcsolati dolog, már elég magányosnak érzem magam egy ideje, és most jött egy lány (pont olyan mint amilyen lányt az álmaimban elképzeltem) akivel eléggé összemelegedtünk, de mint mindig egy kis szórakozásnál többet nem értem neki, nem tudom miért de igazából nem is érdekel, engem annyi érdekel hogy ez változni fog az életemben vagy mindig egy szerencsétlen maradok? Nem igazán tudom min kéne változtatnom, határozott jellemem van, nem vagyok befolyásolható... Nem értem



2016. jan. 2. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egyikünk sem lát a jövőbe...
2016. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Én 31 vagyok,de már évek óta 0 a kapcsolati része az életemnek. Nem tetszem senkinek.. akinek meg igen ő meg tökre más mint én.
2016. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

27 éve 0 a párkapcsolati része az életemnek, mégse írok ki róla naponta 15 kérdést.


Tanulj meg egyedül boldog lenni, és könnyebb lesz az életed. Nem kell erre rágörcsölni, hisz ha napod 90%át erre pazarlod, attól nem lesz semmi se jobb.

2016. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

18 évesen én is úgy éreztem, hogy másfél éve 0 az életem társasághoz, párkapcsolathoz köthető része.

Azóta eltelt több, mint 10 év, a helyzet nem változott. Akkor még zavart, mára megtanultam együtt élni vele. Ha nem tudsz vagy nem akarsz változtatni rajta, ez a legcélszerűbb megoldás.

2016. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De mindenkinek szüksége lenne kapcsolatra mivel az ember társas lény! Ezért nagyon nagy baj ha nincs társa az embernek szerintem.
2016. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nagyon sok olyan emberrel találkozom, aki boldog, és megtalálta a számítását, nem kell kétségbe esni, a bemelegedés az viszont kétértelmű szó, arra nem lehet ultralazán és hiperszuper stílusosan reagálni, de a kapcsolatokat manapság ilyen kicsi korban az ember még óvatossággal kezeli, mert fél, hogy kiszogáltatott lesz érzelmileg, hogy kinek adja magát oda az ember somamama,agésa után szabadon és vagányan annyi mondanék senki máson nem áll csak rajtunk, hogy kit cseszünk át a palánkon az is ratunk áll, hogy mennyi akadálya van egy ilyen kommunikációs nevezzük görbének, hát az is rajtunk áll, ezek az oldalak jó, ha elindulnak, de nem teszbnek csodát, ha maradnak a kezdeményezés és felszín kapargatásánál, akkor maximum nevetünk egy nagyobbat egy kevesebbet, de az biztos, hogy a nulla is egy szám, valamihez képest valamit bizonyosan mér, de én találkoztam konkrétan boldog emberekkel, már igen régóta, boldog új évet, bízz a jövőben és csak olyan dolgokon változtass, ami nem túl jár túl nagy kockázattal és önfeladással
2016. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát gondolom mert nem vagy jó sportoló, jó zenész, nem elég jó a séród meg a cuccaid, nincs egy rakás ismerősöd, nem jársz eleget buliba vagy ilyesmik, egyáltalán gyúrsz? :)
2016. jan. 19. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem keresel embereket, nincs önbizalmad, túl sokat vagy egyedül, félsz attól, hogy megszégyenítenek, biztos gátlásos vagy nagyon, nem javítottad ki a rossz tuéajdonságaidat, nem tudod hogyan kell kommunikálni, gyáva vagy, szorongó vagy, azt gondolod szégyen, hogy nincs párkapcsolatod, keveset teszel azért, hogy legyen, kedzedeméynezned kellene sokkal többet, a rossz tulajdonságaidat háttérba szorítani, végre hajat mosni, szépen felöltözködni, adni magadra, csinos ruhákba járni, nem otthon ülni és hagyni, hogy szitkokat szórjanak rád, a bolhából elefántot csinálni, JÓ?
2016. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kerüld a párkapcsolatosokat, nehogy galibát okozz, derítesd ki, hogy milyen nemhez vonzódik, aki tetszik neked, olyanokat ne keress, akikkel összeférhetetlen vagy, persze barátság lehet, de jobb azt ilyenkor elkerülni, vigyázz, hogy ne olyan lányt válassz, aki bosszút akar állni rajtad, mert az anyukáját elszerette az apukád, vagy a nagymamáját a tesód, ne legyén üldözési mániás
2016. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!