Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bele fáradtam hogy nem kellek...

Bele fáradtam hogy nem kellek a nőknek. Alig van már életkedvem. Meddig lehet bírni a magányt? Legszívesebben véget vetnék az életemnek.

Figyelt kérdés
2015. nov. 12. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz, vagy mindig azt fogod ki, azzal kezdesz akivel nem kéne, vagy akiknek nem jössz be.Vagy valamit rosszul csinálsz, pl nem foglalkozol velük eléggé, azt hiszik, nem érdeklődsz.Sok oka lehet.Szerintem mindenki megtalálja a párját, ha ügyesen keresi.Mostanában nekem meg a pasikkal nincs szerencsém.Társkeresőn kutakodom, de egyik sem jön be, aki mégis, annak én nem kellek.Hát én már 14 éve birom a magányt, még nem haltam bele, bár már kezdem unni.Az a szerencse hogy kissé antiszoc vagyok, így nem megyek a falnak, ha nincs társaságom :D
2015. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
27f
2015. nov. 12. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Hasonlóan vagyok én is, de hidd el jobb ha nem rágódsz rajta! Azért mert más megtalálja a hozzá illőt vagy alkalmi partnerét, sokan nem, de attól nem szabad kétségbe esni, ha szexelni akarsz elmész örömlányhoz, ha társra vágysz,akkor pedig kitartóan keresni kell, bár hidd el sokszor nem ezen múlik a boldogság, talán ismered azt a szlogent, hogy a szinglik boldog párokat, a párok boldog szingliket látnak, azaz nem a párkapcsolat a boldogság kulcsa.
2015. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rosszul csinálsz valamit.Alap dolgok:A nőnek erős férfi kell aki képletesen szólva "keményen állva" megy oda ismerkedni, a szemed meg se rezzenjen az övé láttán.Ne hagyd hogy irányítson, ha könnyen el tudják csavarni a fejed akkor bukta van.A nők biztonságra vágynak ha komolyra fordul a helyzet.Sokan elkövetik azt a szarvas hibát hogy nyeregben érzik magukat így lankad a figyelmük közben a nő kismillió szempont alapján dönt.Esetleg lehet átvett problémád, Hellinger féle családállításon már láttam hasonlót.Keress rá.
2015. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Idióták a nők. Csak azt akarják, hogy teperj utánuk, de téged, személyedet amúgy le sem ... kell ez neked?


(Tisztelet a kivételnek)

2015. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Legyen előtted pozitív kép, képzeld el azt az egy nőt, akinek TE kellesz, higyj benne, hogy van ilyen, ez majd erőt ad és motivál. Koncentrálj csak arra az egyre, hogy megtaláld, a többit sz*rd le jó magasról. Amíg nem így teszel, addig csak saját magad akadályozod feleslegesen. ;)


De az is lehet, hogy pofáraejt majd 1-2, és annyira kiábrándulsz majd belőlük, hogy nem is akarod majd, hogy kellj nekik.

2015. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Való igaz! Sóvárogva nem lehet udvarolni! Aki sajnáltatja magát, annak nem jut punci!Könyörület és szerelem között hatalmas a hézag! Együttérzésből senki sem lesz szerelmes, és nincs nő aki ettől nedvesedne!
2015. nov. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!